Patenden anlayanlar bakabilir mi?

Bir kac yildir paten kullaniyorum.1 ay once yeni paten aldim. bu arada fitness kullaniyorum. yanliz bir turlu beceremedim asfaltta surerken taslara takilmamayi :D suren kisileri goruyorum duz yol gibi kullaniyo bana bir yontem verin lutfen. kaldirimda asla suremiyorum zaten :D asfalt sadece. :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bulunduğun semtte meydan alanı gibi bir yer varsa buraları değerlendirebilirsin.

Misal yeni patene başlayanlar dahil olmak üzere bizim semtte bir meydanda toplanırlar, kimileri kendi halinde takılırlar...

Yanında bir arkadaşın olursa senin için kolay olur. Ben tek başıma süreceğim dersen sürdüğün alan tek düz alan olsun bir süre, geri dönüşte duracağın alanlar elinle tutunup kendini durdurabileceğin destek alanlarından oluşsun...

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• haha bende patenciyim hala binerim sana bir tüyo vereyim kimse söylemez ama pateni direk dik tutarsan asvalta o tekerleklerilk başta üçgen gibi sivridir denge kuramazsın. pateni ayaklarını dışa doğru kırarak sürüceksin yani dizleri biraz yaklaştırıp ayaklarını açıcaksın...

0|0
    0|0
    • Tuyo icin tesekkurler :) ya ne bileyim biseylerin ustunden falan atliyolar imreniyorum :)

• ya öyle deme biz sabah montla çıkıyoruz öğlen hava 20 dereceyi görüyor akşam gene 4 5 derece manasız iklimimizde:D

• Yuh :D ben kisa kollu geziyorum aksamda ceketle :)

• nerde oturuyosun İstanbul'da caddebostan sahilde öğretiyolar

0|0
    0|0
    • İstanbul'da degilim ne yazikki. kim ogretiyo ayrica orda?

• Pop yabanci

• Iyiymis ben genellikle rock dinlerim popolarak eskilerden dinlerim N sync gibi justin timberlakein eski gurubu

• Uygun Bisey Alsaydin Keske Paten Isini Birak Ya Ergen Gibi Valla Guzel Kizsin

0|0
    0|0
    • Ne ergenligi? Uygun bisey derken?

• Merak etme caddenin ortasinda falan surmuyorum temkinliyim :)

• Arabadan Soz Etmiyrum Tasa Takilsan Normal Giderken Ciddi Sakatlananlar Var

• Ben paten kullanmam, ayağımı burkarım. Korkarım.

0|0
    0|0
    • Akinan goze cop batar :) ayrica patenin disi bot gibi kolay kolay burkamazsin :)

• Ödüm kopar benim, düz yolda zor yürüyorum. Pateni hiç yapamam. :(

• Yok ya heyecan lazim azicik :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Alışana ve öğrenene kadar düşeceksin başka çaresi yok bunun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...