2 yildir spor yapiyorum ama hic bir degisiklik gormuyorum zayiflamiyorum neden?

selamlar ya ben 2 yildir spor yapiyorum gobeklim 2 senedir bu gobegi yok edemedim zayifladim 4 kilo vermisim ama gobegim hala ayni nefret ediyorum kendime olan tum ozguvenmi kaybetim beceremiyorum diye artik sporada gitmiyorum kac haftadir :((((((((((((((((((((

ben ne yapacam ya yardim edinnnnn ne olurrrr :((((((((((((((((((

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Enerjinin korunumu, harcadığın enerji kadar yersen veremezsin

0|0
    0|0
    • eve gelince pilav yiyorummm eve gelirken her gun kzarmis tavuk falan iste evde ne yaparlasa doyana kadar yiyitoum

• o kadar da degil yaaa ne yaptin xxx ne ya :O
      ben simdide xs ya da s giyiyorum ama sadece gobegim var bu kadar bu gobekten cektigim kadar hic bir seyden cekmedim

• Göbek at, gider o, yeni metotmuş bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• uniphen375.com/.../ bunu içersen günde 1 tane hiçbirşeyin kalmaz.. Ama ben 20 kilo verdim sen de verirsin..

0|0
    0|0
  • yaptığın spor verimli değildir. Ya canım acır diye sporu yarıda bırakıyosun ya da yediğin şeylerin besin değerleri yüksek. Çünkü 2 yılda neler olur neler.

0|0
    0|0
    • bilemme ama ben spordan sonra doyana kadar yiyiroum hic rejim falanda yapmiyorum

• o konu beni aşar çünkü ben kilo aldırıcı diyet uyguluyorum ve her diyet herkeste aynı etkiyi yapmaz En iyisi mi sen diyetisyene git. sana en iyi o yardımcı olur

• tamam saol

• Tükettiğin kaloriler spor yaptığın da yaktığın kalorilerden çok daha düşük olmalı böylece giderek zayıflamaya başlarsın

0|0
    0|0
  • 2 senede yaptığın spordan 4 kilo mu verdin? Yeme sporu mu yapıyorsun acaba?

0|0
    0|0
    • bende anlamadim cok zor durumdyim sporuda biraktim co kisi biliyorum o spor salonunda gelirken adamalr 100 yakinlardi simdi hepsi benden zayf gobek hersy gitmis onlarda bense hala aynii ne yapacam yaaa :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• nerede spor yapıyorsun kafana göremi yoksa uzman tavsiyesimi?

0|0
    0|0
  • 2 yılda 4 kilomu verdin aferim devam et

0|0
    0|0
    • olmuyor kilo veremiyorum ya da ben bilmiyorum spor hocasida yardimci oluyor ama olmuyor aslinda bir ara super olmustum amam sonra tatil gittik 1 ayligina spor yapmadim ondan sonraaa hal ortada esek gibi yedim ictim dana gibi oldum yin :((((((((((((((((((((((

• yersen olursun bakarsan bağ bakmazsan dağ

• boşa yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alt karın egzersizleri yapacaksın

0|0
    0|0
    • ornek var m i

• adim su tuketemiyorum ben yaaa cok zor ivemiyorum spordada anda 1 litre icersem sagl canim

• Hormon testi yaptırdın mı

Yükleniyor...