Neden Turkiye de Porto Dortmund Benfica Ekolinde Takim Yok?

Yani Dortmund-Porto-Benfica-Ajax daha uzar gider bu liste hemen hemen her ulkede 1e oyuncu alip 20 ye satan takimlar var ama Turkiyede yok mesela Bruma baska bir takimda olsa surekli oynatilirdi ve degeri her gecen gun artar sonrada 20 ye 25 e satarlardi ama su an yedek ve ustune gidilmedigi için sanki yerinde sayiyo veya ben Stoch u cok severdim genc ve yetenekliydi ama yok oldu kisacasi bizim takimlar neyi beceremiyo?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bugune kadar neyin becerildigini gordun ki?

0|1
    0|0
    • Aslinda oda dogru bizde birbirimizi yiyelim burada Galatasaray bizim uefa kupamiz desin Fener biz 6-0 yendik desin elalem kupalari alsin :D (bu arada Galatasaray liyim)

• ben fenerliyim tatlim :d

• Onemli degil tuttugun takim tatlim beni demmek istedigim biz sadece 4. Yildiz vs icin kapisiriz avrupada bir basarimiz olmaz :)

Erkekler Ne Diyor 2

• salih uçanı 1 e aldık 15 e sattık

0|1
    0|0
  • Altyapıya verilen değer tabiki..

0|1
    0|0
    • Tamam altyapi beceremiyolar diyelim ama bir porto genc oyuncuyu kesfeder 5 e alir 30 a satar ornekleri coktur dortmundda ayni sekilde yani iyi bir Scout Ekibidemi kuramiyolar

• Oda var tabi bide sonuçta bizim ligi bizden başka izleyen yok oda var..

• Haklısın bizim lig oldugu yerde saycak anlasilan hatta geriye dogru gidicez bu gidisle ozelliklede bu fedarasyon degismez ise

Yükleniyor...