Kapat

Yaptığınız spor dalı ve size katkısı nedir?

evet arkadaşlar yaptığınız spor dalı ve size katkıları nelerdir ?

0|0
16|41

En İyi Erkek Görüşü

• okçuluk yapıyorum denge,duruş herşeyi düzeltiyor.tavsiye ederim.

2|3
    1|0
    • hevesim yok değil ama 21 yaşından sonrada fitness dan başkası amatörlere zevk vermiyor.

• fitness yapıyorum zaten ama okçuluk içinde bilgi alıcam yakında teşekkür ederim.

• ben teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin:))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• Bır ara yuzmeyle ılgılenmıstım .

0|1
    0|0
  • Atletizm dalında uğraşıyorum. Yarışma duygusunu öğretiyor en başta. Hem sağlığım için hem de dış görünüşüm için güzel bir şey. Bi uğraşı olduğu için evde kalıp canım da sıkılmıyor.

0|1
    0|0
  • Lisanslı yüzücüyüm.

Kondisyonu vs. dengeliyor.

0|1
    0|0
  • yüzüyorum, vücut hatları ve boy uzaması için ideal bi spor :)

1|2
    0|0
  • Kickboks..

Disiplin, denge, istikrar, başarı için mücadele, sağlık, diyet, zeka, çeviklik..

0|1
    0|0
    • "oww yeea!" demek geldi içimden :))

• malatya ha :) ozaman sana spor hayatında başarılar ve sağlık diliyorum teşekkür ederim zaman ayırıp cevap yazdığın için :)

• Teşekkürler ;)

• voleybol, sağlık

0|2
    1|0
  • Yüzüyorum :) vucudum dinç

0|1
    0|0
  • fitness - bi çok yayarı var ama en başlıcası mutlu oluyorum .d

0|1
    0|0
  • yatıp uyumak-dinlenmek ve tatlılık

0|1
    0|1
  • Spor yapmadığımdan bana bir katkısı yok.

0|1
    0|0
  • Vileybolcuydum hala eritemedigim guclu kaslar birakti bana

0|0
    0|0
  • Kicimin ustunde oturma

0|0
    3|5
  • genelde koşarım

0|0
    0|0
  • koşu yaparım

0|0
    0|0
  • Yüzüyorum :) vucudum dinç

0|0
    0|0
  • çin hem de dış görünüşüm için güzel bir şey. Bi uğraşı olduğu için evde kalıp canım da sıkılmıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Otobüs peşinden koşarım (maraton)

Kışın çamur deryasından atlarım (uzun atlama)

Köpeklerden kaçarken duvara çıkarım (yüksek atlama)

Kavgada bi yandan dayak yerken öte yandan kaçarım (engelli koşu)

Bi partiye oy verirken 10000 düşünürüm (Beyin jimlastiği)

Hepsinin ayrı ayrı katkısı olmuştur anlata anlata bitiremem =))9

0|1
    0|0
  • lise ve üniversite yıllarımı aşırı dolu geçirdigim ve spora çok ilgim oldugu için o kadar çok şey yaptım ki, kimisinde epey seviye ilerledim kimisi 3-5 ay . o yüzden bunları tek tek yazınca ben bile kendi kendime, oha atıyorsun, sallama diyebiliyorum. Kısaca latin dansları, dövüş sanatları ve akrobasi diyebiliriz. Kimi, elimden geldigince devam ediyor kimisi malesef işten güçten dolayı mümkün olmuyor. Bana kazandırdıkları ilk once harika arkadaslıklar, dostluklar ve birçok yeni insanla tanışma fırsatı, saglıklı ve zinde bir beden, zinde bir beyin. Birçok konuda yüksek seviyede özgüven, risk alabilme ve sorumluluk yetileri, yöneticilik vasıfları vb.

0|1
    0|0
    • kendimi gördüm sende :)) sporla kazanılan dostlukdan asla zarar gelmez bunuda öğrendim.

• :)) bu bir gerçektir ki, özellikle orta zevkleri ortak sosyal aktiviteleri olan insanlar kesinlikle çok daha iyi dostluklar kuruyorlar.

• kesinlikle ...

• body,fitness:ölçülü güçlü bir vücut için

boks(sadece kum torbası yumrukluyorum)daha güçlü bir özgüven ve daha sakin bir insan olmak içn

futbol:zevk için

0|1
    0|0
  • kick box futbol badminton hızlı düşünme refleks atiklik ve çeviklik veriyor en önemlisi sağlıklı bi yapın oluyor

0|1
    0|0
    • boxun her türlüsü ters bana ama badminton hakikaten istediğin kadar yorulduğun ve güzel bir spor en azından benim için öyle :)

• boxun verdiği heyecanı hiç bir şey vermez hele ringdeyken acıma olmadan savaşırken :)

• bilardo oynarım.dünyadan koparım bir kaç saat.

0|2
    0|0
  • taekwondo ve fitness kilo alman imkansız.maksimum kondisyon,güç,zihin,esneklik,özgüven,mutluluk,cesaret,sakinlik ve huzur tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • futbol,tenis ve voleybolda çok iyi yetenekliyim ancak kulübe gidemedim.

0|1
    0|0
  • Karate Wushu Kung Fu yapıyorum Aikidoyu bırakmıştım Refleks,Hız,Teknik,Pratiklik,Kondisyon,Denge,His,Sağlık Verdi vücudum body yapmış gibi şekillendi biraz ve imkansızlığa olan inancım yok oldu :) 10 yıldır yapıyorum

0|1
    0|0
  • uzun mesafe koşucuyum, maratoncu yani...katkıları, nefes sistemim artı kalp ritmim süper, kondisyonum çok iyi..yag oranım fena sayılmaz (sekeri ve tatlıyı kesersem daha iyi olucak)

0|1
    0|0
  • Boks, Basketbol ve ayrıca arada zamanım boş olursa vücud geliştirme ile meşgulum. Fit olmak gibisi yok. Zekaya bile etkisi var spor yapmanın. Bunu unutmamak lazım.

0|1
    0|0
  • tenis-dayanıklılık sağlamlık esneklik

0|1
    0|0
  • Yaptığım Spor: Tekvando.

Bana katkısı: sağlık, kondisyon, refleks, özgüven, cesaret...

0|2
    0|0
  • karate , hız

0|1
    0|0
  • basketbol...enerji patlaması

0|0
    0|0
  • Basketbol---- boyum zürada gibi oldu - Fayda mı zarar mı bilemedim

0|1
    0|0
  • yuzme, vucut gelistirme,futbol tabiki sexy bir vucut ve hiz

0|1
    0|0
  • Body Building

Çıkık damarlar, kas, adonis, güç, sinir..

0|1
    1|0
  • voleybolcuyum en belirgin katkısıda boy uzaması

0|1
    0|0
  • Yüzme - Vücudu geliştiriyor ve boy uzatıyor, kasta yapabiliyorsun

0|1
    0|0
  • Body building... Kaslarımı çıkartıyor :)

0|1
    0|0
  • Futbolda kalecilik yapıyorum..Refleksleri geliştiriyo

0|1
    0|0
  • otobüse binmek asansöre binmek satranç oynamak acayip zekayı geliştiriyo tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • badminton bence strese birebir ;)

0|1
    0|0
  • Yakın dövüş sporları ninjitsu ve aikido bana değil daha çok çevreye katkısı var Hıhıhıhıhı = DDD

0|1
    0|0
  • Yapmıyorumda yapacam (mma) ögrenip sokak itlerini daha iyi bir şekilde dövmek için

0|1
    0|0
    • sokak dövüşü için en ideal jeet kune do. herkese karşı savunmayı öğretir. kickboxcuya karşı güreşciye karşı ayrı ayrı. silahlıya bıçaklıya 5 kişilik gruplara karşı nasıl savunacağını öğretir.

• Bunlarıda en iyi şekildeöğrenmek için çin tayland japonya falan oralara gitmek gerek

• trekkıng huzur veriyor insana

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirme

<-------

0|1
    1|1
  • Küçüklükten beri box yapiorum babam antrenör ordan işte . Çok çelimsiz bişeydim yaşıtlarıma göre şimdi 92 kiloym I of the tiger :))

0|1
    0|0
  • traking zirve dağcılık önderliğinde tavsiye ederim hem yeni arkadaşların olur hemde bütün stresini bırakırsın gittiğin yerde

0|0
    0|0
    • bulunduğum şehirde olduğunu pek sanmıyprum dışardanda zevkli gözüküyor.

• evet zevklidir bazı bölgelerde var siteye bakmanı tavsiye ederim

• futbol.kondüsyon ve nefesi etkin,doğru ve düzgün kullanmaya katkısı su götürmez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...