Galatasaraylilar bir baksin?

Arsenal-Galatasaray maci hakkinda ne düsünüyorsunuz?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fenerbahçeli olarak yorum yapayım, Galatasarayı Türk takımı olduğu için destekledim fakat olsun olur öyle şeyler arada ama yönetimin değişmesi lazim ve aktif güzel bir forvet alinmasi lazim Burak yilmaz tek başina yetmiyor çok yükleniyorlar Takımın %50 si resmen Muslera çok güveniyorlar kaleciye Snejden burak dışında pek oynayan yok bu dönem galatasarayda

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Prandelli korktuğumuzu yaptı ve takımı facia bir sistemle oynattı ve maçı Arsenale verdi derhal Teknik Direktör değişikliği yapmamız lazım ayrıca Selçuk İnan ın kaptanlığı elinden alınmalı ve Burak ında artık bu takımda oynamaması lazım

0|1
    0|0
  • Gs yerlerde

0|0
    0|1
  • Önümüzdeki maçlara bakıcez :D

0|1
    0|0
  • geri zekalılar mal gibi oynarlrsa olacağı bu
    terimi yollayan zihniyet pazardan 10 kilo hint kınası alsın aralarında imece usulü yaksınlar gerekli olan yerlerine

0|1
    0|0
  • Maçı izlemedim
    Bu sene Galatasaraydan ümidim yok çok saçma tercihler yapılmış durumda
    Oyuncularda ruh yok

0|0
    0|0
  • g. t si kaşınan bir başkan iki senedir g. t si kaınan bir teknik tirektör ve onların kurduğu birbirinden idealist taktiklerin kurbanıyız

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama yönetim değişsin diyenler ve çelme takıp sendeletmeye çalışanlarında samimiyetini iyi ölçmek lazım takım göçerken bu yaptıkları hiç hoş değil biraz da adice yönetim kim ise onun etrafında toplanılmalı spor kültürü bunu gerektirir neyse arsenal şöyle bir tozunu aldı 22 sindede gerçek şamarı yiyecek dortmundan gruptan çıkan ile çıkmayan daha 3 maçta belli olacak :D

0|0
    0|0
  • Yönetimin değişmesi lazım gelen hoca sistem deniyor deneme tahtasına cevirdiler takımı. Bu takımın sistemi belli 4-4-2 ..4-4-1-1 ya da gelen şu sistemi oynatmıyor egosunu tatmın edıyor WTF

0|0
    0|0
  • Ruhlarını satmış pezevenkler amkk ! kafayı yedim maçı izlerken hala sinirliyim bu konuda amkk 4 tane nedir amkk !!

0|1
    0|0
  • Belliydi zaten galatasaray çok kötü

0|0
    0|0
  • Arsenal Sonuçta ingiltere takımı galatasarayın yapacak bişesi yogtu ellerinden geleni yaptılar

0|0
    0|0
  • Teknik kadro yok bence takımın başında

0|0
    0|0
  • Oyuncuları nerede oynatacağını karıştırmış bir teknik adam gördüm.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak başarılar Trabzonspor :D

0|0
    0|1
  • Bu takım gerizekalı uefaya gitseler dua etsinler

0|0
    0|0
  • Berbattik prandelli derhal gitmeli

0|1
    0|0
  • Taktiksel hata taktik iyi olsaydi yenilsek bile oyunumuz kotu olmazdi

0|0
    0|0
  • one yaaa galatasaymı kaldı gödüler sahaya bir galatasaraylı olarak yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞLILAr ne yapsın cevap yazsın mı

0|0
    0|0
  • +18 bence bu soru :D

0|0
    0|0
  • Yönetim değişsin kanki yoksa Galatasaray dan bise olmaz

0|0
    0|0
    • Aynen haklisin bunu bende düsündüm