Hayatınızda yaptığınız en cesur ya da çılgın ya da her ikisini de içeren olay :)

En enteresan durumlar ve en enlerde yaşanılan hıyar gibi bakakalınıp gülünebilen anılar

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zil zurna zarhos ağzıma naneli sakız atıp arabadan inip trafik polisine adres sorcak kadar cesur ve soğukkanlı oldugum görülmüştür ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 kişinin arasına tek başıma daldım

0|0
    0|0
    • helal kardeşim aynı mevzu bana da oldu ilk beş kişi saldırdı 2sini dağıttım diğer 3'ü çekildi sonra 8 kişi geldi 2 kişi daha geldi alabildiklerim aldım ama orda olsa çoğu insan nosu takar gazlardı 3'ünü dövebildim i*neler çember yaptı d

• Ben birinin suratına sağlam yumruk attım yere devrildi ondan sonra çevreden gelenler ayırdı

• Sinir küpü bir şekilde trafikte giderken önümde ki araç sağa sola dönüyordu ama sinyal vermiyordu vuruyodum az daha araca. Çektim önüne indim araçtan geldim sinyal kolunu kırdım ve sokağa attım sen bunu kullanmıyosun gerek yok diyerekten :/

0|0
    0|0
  • yanımda arkadaşım iki kişiyi bıçaklayarak öldürmüştü... ben olanı biteni anlattım. ama içimden bi ses müebbetsin oğlum demişti. tek gün ceza almadan yırttım. şimdi normal gibi geliyor da, yaşaması var.

0|0
    0|0
    • bizim eski mahkeme olayları gibi aynen mahkemeler öncesi değişik triplere giriyorsun

• ben geçen sene açık liseye başladım

0|0
    0|0
  • Doğmuşum...

0|0
    0|0
  • tarantula bö değilde normal örümcekleri elime tutup atıyorum

0|0
    0|0
    • aynen insandan zarar gelir hayvandan gelmez zeki adamsın

• teşekkürler

Yükleniyor...