Kızlar niçin futbol oynamayı sevmiyorsunuz?

Evet bu sorum kızlar voleybolu seversiniz basketboluda seversiniz ama niçin futbolu sevmessiniz sert spor deseniz basketbol ve voleybolda sert spor bu sorunun cevabını çok merak ediyorum

0|0
42|13

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar çevrelerindeki kişilerden çok etkileniyorlar. Abim eskiden hiç futbol maçı izlemezdi, üniversite için şehir dışına gitti, döndüğünde futbol fanatiğiydi. Arkadaşları izliyor olduğu için abim de izlemeye başladı yani. İnsan bulunduğu ortama uyum sağlar genelde. Eğer bir kızın da etrafında futbol sevenler varsa o da illa ki izler ve severse devam eder. Futbol'u genelde erkekler izliyor diye biliyoruz ama futbol sever kız da hiç az değil.

0|0
    0|1
    • Kızların çoğunun futbol sevdiğini biliyorum ve bu konuda diğer cevap yazanlarınkini okuyunca daha da iyi anladım ama oynamayı seven kız yok türkiyede kızlar için bir futbol takımı yok bu arada sen izlemeyi seviyormusun

• Evet, Keira Knigtley. Yetenekli bir oyuncu bence.

• Bencede öyle karayip korsanlarının 4. bölümünde johny deep ve Keira Knigtley olmadığı için filmin tadı bile kalmamıştı bana göre

Kızlar Ne Diyor 41

• Ben futbol severim. Diğerleri sıkıcı...

0|0
    0|0
  • futboll izlemeyi severimm

1|0
    0|1
  • Kim demiş sevmiyoruz diye.Eskiden mahallenin erkekleriyle oynardım valla.

1|1
    0|0
  • onu diyen halt etmis, ben severimmmmmm hemde oynarim:))

1|1
    1|1
    • Kızların geneli sevmez ama dünyada olabilir ama türkiyede kızlar için futbol takımı bile yok

• onunda zamani var kizlar takimida olur bir gun ne yani takim yok diye futbolu kizlar sevmiyormu diyorsun?

• hayır öyle demek istemedim birgün belki kızlar için futbol takımlarıolabilir profesyonel futbol da olablir ama genelde popüler değil kızlar genelde futbolu izlemeyi sever ama oynamayı sevmez. Başka ülkelerde kızlar için futbol takımı var profesyonelde var ama stadyum boş seyirci yol ünlü kadın futbolcuların ismini kimse bilmez ama erkekklerden herkes bilir(messi ronaldo...)profesyonel olanların maşı erkek futbolcularınkinin 1000 de 1 ri bire değil demek istediğimi anladınmı

• bayılırımmm.ama yıllardır oynamıyorum,çok yadırgıyorlardı kız dediğin oğlan gibi top peşinde koşmaz diye.çocuktuk sıkıla pıkıla zorla bıraktırdılar :) ama evde havası alınmış bir topum var arada sektiriyorum,eski günler hatrına :) strese birebir.ama izlemeyi sevmiyorum.tribünde çıkan olaylar aklıma geliyor (her ne kadar yakından şahit olmasam da) izlemekten soğuttu beni.

0|0
    0|1
  • Ben futbol cok severim, hata kuccuken futbol takimi girdim ama sonra biraktim, hata fenerbahcenin maclari izlerim zaman zaman...

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda mıyız ?

1|0
    0|2
    • hayır tabiki herkes istediğini sever sevmez ama benim sorum niçn sevmemenizdir durduk yere sevmiyo diğilsiniz herhalde

• futbolu bilmiyorum. belki bilsem sevebilirim. bir amaç ğruna mücadele etmek güzel. fanatik olanlara saygım var.

0|0
    0|0
  • ben sevıyorum.çok oynadım,hep kalecıydım..asagı mahalle cok ıstedı benı ama gıtmedım :)

0|0
    0|0
  • Futbol ve voleybol dışında hiç birşey izlemem. ayrıca futbol oynamasınıda severim ve genelde kızlar bunu sever nerden cıkarıyorsunuz böyle şeyleri :D

0|0
    0|0
    • Genelde sevmezler ama çevremdeki hiçbir kız sevmeez izlemeyi seven oynamayı sevmez

• benim cevremdekiler seviyo :D tabi ben tribünde olduğum için olabilür :/

• Oynamayı severim lakin izlemeyi değil

0|0
    0|0
  • Futbol oynamayi severim fakat izlemekten hoslanmam .. Bide sanirim sizr gore bu konuda daga yeteneksiziz.

0|0
    0|0
    • Bence alışkanlık meselesei küçükken bizim okulda kızlrın çoğu ip atlardı erkekler ip atlamk kız işi diyip atlamazdı kızlarda futbol erkek işi diyip futboldan soğudular herhalde ama sporyapan erkelerin bir bölümümşimdi ip atlıyor izlemeyi çoğu kız sevdiğini biliyorum ama oynamayı

• biliyorum ve yanılmıyosam 2009da 17 yaşındaki bir genç öldürülmüştü.tuttuğum takımı bıraktım bunu duyunca.olay buraya gelebiliyorsa ben taraf falan değilim.spor bu,neyin kafasını yaşıyorum anlamıyorum.fanatiklik hiç iyi değil.

0|0
    0|1
    • hem de takımını ülke gibi görenler var bütün ömrünü takımını düşünerek gelecelerini çürürtürler

• (yer işgal etmişim,yeni fark ettim.ve neyin kafasını yaşıyorlar* şeklinde düzelteyim)

• ben severim ya neden sevilmez ki cidden?

1|1
    0|0
  • Futbol oynamayi seviyorum.Baskalarinin oynamasini izlemeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|2
    • tabiki genelleştirmiyorum ama genelden bahsediyorum genelde kızlar futbol izlemeyi sevsede oynamayı hiç sevmez

• severim futbolu ama çok da iyi değilim. çevremde istekli kızlar olsa geliştirmek halı saha maçları yapmak isterdim

0|0
    0|0
  • ben seviyorum çokta iyi oynuyorum ama izlemeyi sevmiyorm :))

0|0
    0|0
    • Diğierlerine söylediğim gibi beklediğim tersi de bir cevap genelde kızlar izlemeyi sever oynamayı sevmez

• Diğerlerini bilmem ama ben çok seviyorum. Ayrıca galatasaraylıyımdır ben.

0|0
    0|0
  • ben futbolu çok severim :) koyu BJK liyim.offside ne onu bile biliorm yani :D ama futbol oynayamıorm.bu futbolla alakalı değil.basketbol da oynayamıorm voleybol da oynayamıyorum.yaptığım en iyi spor plates :) esnekliğim falan iyidir :)

0|0
    0|0
    • İzlemeyi çoğu kızın sevdiğini bilirim ama oynamayı kızların voleybol basketbol takımları daha popüler aynı zamanda türkiyede kızlar için futbol takımıbile yok

• bırakın o da sizin olsun ya.futbol erkeklere yakışıyo :)

• Bana göre sporda kız sporu yada erkek sporu diye birşeyin olmaması gerekir

• Bu yaşımıza geldik hala mahallede toplanıp top oynarız kızlar erkekler. Futbolu oynamayıda izlemeyide çok severim :)

0|0
    0|0
    • Demek kızlarda çok seviyormuş ama genelde sevmezler diye bilirdim benim sınıfımdaki kızlar futbol oynamaktan nefret ederler

• Ben severimmm :D Hatta sevgilimle penaltı çekeriz,pes oynarız çok eğlenceli :)

0|0
    0|0
    • Hatta maçları da izlerim bide yorum yapıp sevglime mesaj atarm hoşuna gider :D Bikere de iddaa oynamıştım komiklik olsun diye herkes tutmaz dedi skor tahmini yapmştm tuttu ertesi gün doluştular hahah :D

• Diğerlerini bilmem bazıları sevmiyor . Havaları batsın :D Artistlik yapcaklarya :D

• Bende öyle düşünüyoedum ama diğer yazanlara baktığında:D

• oynamayı da izlemeyi de çok severim gerçi ben bütün sporları severim :D Ofsaytı bile bilirim :D

0|0
    0|0
  • Severim, hatta zamaninda oynamadigim icin pismanim.

1|0
    0|0
  • futbol izlemeyi severim küçükken ögretmediler heralde ondan oynamıyorum

0|0
    0|0
  • Kim demis

1|0
    0|1
  • ay seviyorumda öyle kural falan olmicak

0|1
    0|1
  • yo seviyorum

1|0
    0|1
  • futbol candir :D

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 13

• bayanlar fizik ve kas yapısı bakımından erkeklere nazaran küçük yapıldırlar. tahminimce 3 maçta bir gol ancak atabilirler. ayrıca top erkek futbolcuların edep terlerine çarptığında erkelerden o kalaciye hitaben offf offf offf gitti o adam ya artık ondan çocuk mocuk olmaz demiyorlar desede erkek milleti işte etkilenmiyorlar.aynı şey bayan futbolcunun başına gelse offf offff offf ne pis yere geldi be o top ya o kadının vallah billah çocuğu olmaz artık eleştirilieri yada kişisel görüş yada söylemi o bayanları psikolojikmen yıkar hatta intahara bile sürükler. kalecinin attığı topa havaya zıplayarak karşılık vermek isterken karşı rakiptende aynı atağı yapması sonucunda topa kafa vuracağına kafalar çarpışıp trama geçirse tamam ya o bayan ölür artık söylemleri veya duyumları o kadının ölmesi için yeterde artar bile. bir kaç sene çıktığı sevgiliyi yıllarca unutamayan karşı cinsler öyle bir çarpışma sonucunda edineceği o tür duyumlar,manşetler, onları psikolojik olarak yıkacaktır. ayağı sakatlansa panik yaparlar ay birdaha yürüyemeceğim evhamına kapılırlar. erkekler göğüsleriyele topu karşılayabiliyorlar fakat kadınlar yapamaz. erkeğin göğsüne top çarpar,kızarır,morarır ama panik yapmazlar. bayanların göğsü top çarpmasında morarsa panik yaparlar göğüs kanseri oldum diye.futbol oynamak,antreman yapmaktan alışverişe çıkamamak onları bunaltır.bana göre fiziki yapıları yada yaratılış sebebiyle bence futbol onlara zaten yakışmıyor.

1|0
    0|0
    • Uzun cevab yazdığın için sağolMantıklı yazmışsın ama mantığın tutmamış avrupada ruby oynayan kızlar var futbolun on misli ser takım sporlarının en sertidir rugby ve kızlar bunu oynuyor hem avrupada futbol takımlarıda var kızlar için profesyonel futbol bile var ama genelde sevilmiyor futbol

• futbollu hayata devam

0|1
    0|0
  • ofsayt nedir bi anlayabilseler çok sewecekler :)))))) sırf ofsaytı anlamamak için futbolla ilgilenmiyorlar nasıl dedin

0|0
    0|0
  • Hadi kızlar bunuda açıklayın

0|0
    0|0
  • Burdakılerin hepside seviyorum diyo allah bilir 1 tane seven bile yoktur :D

0|0
    0|0
  • 22 tane adam bi topun peşinde koşuyo onlara göre :)) severler mi..22 tane kız bi adamın peşinde koşsa izlerler :))

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem futbolu. En son bi maça baktığımda Fenerbahçe'de Uche diye bi adam vardı galiba.

0|0
    0|0
  • adam neden sevmiyorsunuz diye sormuş , eee seven çokmuş be abi:):)

0|0
    0|0
  • Abi genelleme yapmayayım ama sen hiç bir kızın topa vuruşunu gördünmü :DD

0|0
    0|0
    • Genelleştirmiyorum ama genelde sevmezler bilirsin genelde yani herkes için demiyorum bizden daha çok futbol seven kızlar var

• sen neden oje sürmeyi sevmiyorsan..

0|0
    0|0
    • Bir nedeni var ama erkeklere yakışmaz komik görünürüm diye sürmem bu benim nedneim kızlarında furolu sevmemesinin bir nedeni var işte ben onu öğrenmek istiyorum

• aynı neden..

• ben de sevmiyorum futbolu, herhangi bir katkisi yok bana.

0|0
    0|0
    • Erkeklerde sevmeyen az kızlarda seven azdır hem ille katkısı olacak diye birşey yok ben yalnızca kızların niçin sevmediğini sordum

• niçin niçin niçin

0|0
    0|1
  • evet bizim kiz futboll okul takimi var soylemeliyim ki goruntu hos değil biyikli falan kizlar top oynuyo resmen :P

+ okul takimindayken bizim top kizlarin tarafa kacmisti topu alan cocuga kizin '' si... gidin baska yerde oynayin , atmayi su lanet topu buraya '' demesinden sonra kizlarin futbollu oynamasi değilde taraftar olarak sahada bulunmasi taraftariyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...