Nasıl şikayet edebilirim yada nerelere nasıl şikayet edebilirim?

Hattımı allai 2 ay oldu yada olmadı telfonuma şu mesaj geldi ''Abonelik sözleşmenizin vede kimlik belgenizin tarafımıza ulaşmadığı tespit edilmiştir. ayın 18 kadar kimlik belgenizi alarak vodafone bayisine başvurmadığınız takdirde hattınız iptal olunacaktır.''

Ankara sincandaki vodafone bayisinden aldım satıcı bayan çok kaba biriydi konuştuğum halde cevap verme nezaketinde dahi bulunmadığı için zaten çok sinirlenmiştim birde üzerine bu çıktı başıma al parasını hattı sat ama abonelik sözleşmesini gönderme üstüne birde hattını bu sayede iptal ettir.

Mağdurum hemde şikayetçiyim ! Yanlarına kar mı kalıcak yaptıkları terbiyesizlikler !

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• şikayetvar.com

0|0
    0|0
    • vodafonun kendı sıtesınde sıkayet ettım forumda daha baska yerler alıyorum kesın sonuc alacagım

• şikayetvar.com dan alabilirsin bence ben arçelikle yaşamıştım çözmüşlerdi onuda çözerler bence vadafonun sitesi kendi sitesi sonuçta takmayabilir ama şikayetvar.com bu işlerden para kazanıyor bağımsız bir site..

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım vodafone müşteri hizmetleriyle görüş.Şikayetvar.com a mail yaz.

0|0
    0|0
    • Vodafonun forumuna yazdım.Daha baska nereye yazabılırım arayabılrıım yanlarına kar kalsın ıstemıyorum

• Vodafonun resmı forumuna yazdım.Daha baska nereye yazabılırım arayabılrıım yanlarına kar kalsın ıstemıyorum

• Şikayet var.com a üye ol oraya yaz.Çok etkili bir sitedir.

Yükleniyor...