Masa tenisi ve voleybol arasında tercih yapmam gerek. Hangisini seçmeliyim?

8 yıldr masa tenisi oynuyorum.ama hayalim hep voleybolcu olmaktı.şimdi elime fırsat geçti.ama çevremdekiler tenisi bırakmamı istemio ne yapmalıyım..

Güncellemeler:
ayrıca boyum 1,68 cok da uzun sayılmaz bnce:)

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• masa tenisi çok iyi ama hayalin voleybolcu olmak istiyorsan yaşın geçmeden eline geçen fırsatı değerlendirmelisin pasör olursun sorun değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Voleybol için çok zayıfsın. Biraz daha fizikli ve kuvvetli olman gerekirdi. Masa tenisine devam et bence.

0|0
    0|0
  • masa tenisi senin için yaşam biçimi haline gelmiştir. Onu bırakmak senin için zor olur. Eğer ikisini birden idare edebileceksen ikisinide yap. Voleybol için fırsat geçmiştir ama ona daha yeni başlayacaksın, ötekini ise uzun zamandır yapıyorsun. Bunların sendeki değerleri tart.

0|0
    0|0
    • Ole tabi ki de.birakirsam alistim bi cok seyden de vazgecmek zorunda kalcam voleybol bunun yerini doldurur mu emin degilim.kaybetcek biseyim de yok aslinda

• bence evının gadını cocuklarının anası ol :D

0|0
    0|0
  • boyunun da maşallahı var :D tam voleybolcu bir tipsin ama bana sorarsan masa tenisine bayılıyorum ve daha güzel geliyor. tabiki karar senin en sevdiğin hangisiyse ona git hiç kimseye kulak asmadan

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim:) bnde tenıse bayılıom istedim kariyerı elde ettım ama hala da bışeler var içimde..

• voleybol derim ben resmine baktım fiziki yapın voleybol oynamaya çok uygun ama yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • bende oldukça iyi masa tenisi oynarım bi ara kapışak:)

0|0
    0|0
  • bu boyda masa tenisi oynayarak zaten asrın hatasını yapmışsın bence...

bak yeni bi oyun bulalım iki eline masa tenisi raketini al voleybolu öyle oyna:))

0|0
    0|0
  • daha önce voleybolla ilgilendin mi?

0|0
    0|0
    • Valla yaşın en az 18 sanırım.Zor birşeyler katarsın üzerine.Bildiğin işi yapman daha mantıklı olacak belkide

• off bılmıom bnde ya

• ıkısınede devam et eger ımkanın varsa :))

0|0
    0|0
  • tenis oyna dicem ama fiziğin kuvvetli olması lazım

0|0
    0|0
    • Bn kendime g�veniorum ama ailem degil.

• masa tenisiyle fizik kuvvetinin alaksı yokki

• Masa tenisin de ewt yok.beyin g�c� kullanilio.ama arkadas normal tenis icin s�ledi sanirim:)

• burakma ikisini bir arada yapmak çokmu zor ?

0|0
    0|0
    • sadece gunluk 3 4 saat calşma degıl.hayatının tamamı olcak..

• Bu fizikle voleybol da olurmuş;)

0|0
    0|0
  • ikisinide oyna

0|0
    0|1
  • hayalinin peşinden yürüüü

0|0
    0|0
  • fırsat geçtiyse değerlendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayallerinin peşinden gitt

0|0
    0|0
  • İkisini birlkte yap.

0|0
    0|0
  • Oha boyunu soracaktım ben de :D Daha uzun duruyor baya o.O Neyse sen asıl hangisini istiyorsan onu seç. Ama iyi düşün taşın yani o.o

0|0
    0|0
  • kendin seçmelisin :/

0|0
    0|0
  • sen bilirsin ama bence ikisine devam et

0|0
    0|0
  • Eline firsat gecmis, kacirma bence.

0|0
    0|0
  • Hangisinde daha iyiysen onu seçmelisin bu kariyerin içindei yi olur bence

0|0
    0|0
  • sen ne ıstıyorsun bnce ıyıce düşün

0|0
    0|0
  • Çevrenin ne istediği önemli değil, senin ne istediğin önemli...

0|0
    0|0
    • tabıkı de ama oldugum yere cevremdekilerın destegyle geldım.

• Ama sana saygı duymaları gerekir ne olursa olsun, bu senin hayatın sonuçta...

İstemediğini yaptığında ileride pişman olursan, bunu yaşayacak sensin, onlar değil...

• masatenisi yerine bu boyla normal tenis oynasaydın daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • :) aslında o da guzzel ama 6 ysında başlasm tenıse..

• masatenisiyle hic bir yere gelemezsin anca bikac madalya onun haricinde tırıs..ayrıca boyunda 178 duruyo::D

Yükleniyor...