Spor salonuna giden arkadaşlar bir bakabilirmi?

Arkadaşlar herkese iyi geceler. Body building başlamayı düşünüyorum artık ama kafamda bazı şeyler var çoğu arkadaş diyorki 2.3 ay gidip bırakma hemen dediler. bende bunu düşünerek 15 aylık parasını peşin vericem. ve haliyle gitme zorunluluğum kalacak ve antrenör hoca dediki 15 ayda güzel sıkı calısırsan istediğin vücudu elde edersin dedi düşün kararını istediğin zaman ver gibisinden bir cumle kullandı. Ben normalde 2 sene muay thai gitmiştim ve bırakalı 3 sene oldu. şimdi saglam bir vucut yapma peşindeyim. yani 15 ay paramı peşin versem gerçekten istediğim vücuda kavusurmuyum sıkı calıssam?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 15 ay cokmus kardes ya ben 3 aylik vermistim o bile insani gitmeye mecbur birakiyor gitmedinmi verdigim paraya yazik diyon yinede sen bilirsin tabiki 15 ayda tabiki istedigin vucuda kavusursun ben 8 ayda 40 kilo verdim vucut yaptim senin is daha kolay :D

0|0
    0|0
    • :D İnanırım hocam doğrudur Maşallahki iyi vermıssın sen vallahi boy kaç kilo kaçtı hocam onlarıda söylermısın bir

• 1.85 boy 120 kiloydum. Su anda 78 kiloyum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• 15 aylık parayı sakın peşin verme salondan sıkılırsın makineleri beğenmezsin çok kalablık olur salona gtme istmezsin buda seni spordan sğutabilir 3 ay bnce ideal.15 ayda cddi bir seviyeye gelmen mumkün tabi beslenme idman uyku kombinesi olursa kolay gele başarılar

0|0
    0|0
  • Usta hemen hemen aynı yapıya sahibiz spor sonunda olmak istediğin fotoğrafıda gördüm.

Boy-Kilo dengesinin nasıl olmasını umuyorsun peki spora başladıktan sonra.

Ayrıca 15 ayı bir anda verme 3er ay 3er ay ver daha iyi olur..

0|0
    0|0
  • 15 ay bence çok fazla 3er 3er ver derim. 15 ayda istediğin vücudu yaparsın sıkı çalışırsan ama bırakmamak önemli tabi ki.

0|0
    0|0
    • yok ben bırakmam yurtdışından yenı geldım boşum yanı yapcak birşey yok spor en iyisi diye düşünüyorum

• şef istediğim tarz budur şöyle sizede göstermek isterim. http://i.hizliresim.com/nGEv8l.jpg

• Beslenme çok çok önemli, gittiğin salondaki hocanla da konuş protein tozu falan kullanmadan doğal olarak bu vücudu yapmak zor eğer kullanmaya karar verirsende ucuzları kesinlikle tavsiye etmem sağlığına zarar verebilir. Bana sorarsan hiç kullanma derim doğal olarak yapabildiğin kadar yap. Ama yine de hocanla konuş karar senin :)

• ya yok illaki bırakıcağın zamanlar olucak 15 ay verirsen pişman olursun söyliyim

0|0
    0|0
    • yok şef herşeyi planladım hanı TR ye kesin dönüş yaptığım için boşum bırakamam yanı gıtmek mecburetyetındeyım alttaki arkadasın dediği gibi 3. er ay 3. er ay öyle vereceğim.

• 15 ay çok bile

0|0
    0|0
    • öküz gibi olursun diyorlar o 15 ayda coğu kişi :D

• Evet 6 ayda vucut hatların çıkmaya başlar 10 ayda kas yapın oturur 15 ayda mandaya dönersin

• Boy kilo?

0|0
    0|0
    • 1,70 kilo 67 veya 72 yanılmıyorsam tam bilmiyorum böyleydi ama herhalde. .

• nasıl bir vücut istedigine göre değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...