Kıyafetleriniz için ne kadar para harcamaya hazırsınız?

önceye fiyatamı,yoksa kaliteyemi bakarsınız? severek alış veriş yaptığınız mağazalar hangileri? alış veriş alışkanlıklarınızı anlatın bakalım :)

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde fotoğraf sağlam. Soldakini pek tutmadım ama sağdakinin oran iyi :) Konu neydi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazı şeyleri aklıma koydu isem fiyatının pek önemi yoktur. Önce tarzı şekli rengi nasıl kullanabilirim kısmısı daha önemlidir benim için. Alacaksam illaki ve benim param bitmiş ise annemden alırım alacaklarımı sonraki ay anneme öderim :) :) Kızları kınarken kınarken bende alış veriş hastası oluyorum sanırım :D :D :D

0|0
    0|0
  • Hiç para ayırmıyorum. çıplak geziyorum =((88

0|0
    0|0
  • önce fiyata sonra kaliteye bakar, kaliteyi ucuza almaya çalışırım. sezon sonu indirimlerini beklerim. ihracat fazlası kaliteli mallar ararım. Süvari, Metro Toptan Market (kaliteli mallar buraya uygun fiyatla düşüyür), LCW severek alışveriş yaptığım yerlerdir. Kıyafetim için gerektiği kadar harcarım...

0|0
    0|0
  • çok harcarım kıyafete. bakımlı olmak şart

0|0
    0|0
  • ya şu an 1000 lira harcayabilirim kıyafet için ama bu sıcakta dolaşmaya üşeniyorum..

0|0
    0|0
  • önce kaliteye sonra fiyata bakarım. Severek alışveriş yaptığım mağazalar tommy hilfiger, zara, guess, armani jeans, lacoste, italian outlet center, abercrombie & fitch.

0|1
    0|0
  • fiyat!:) cünkü pantolon 300tl yede var

0|0
    0|0
  • kalite önemli ona göre yaparım alışverişi

0|0
    0|0
  • Ben öğrenci işi yaparım. U.S Polo Assn. , Levi's, Mavi,Colin's falan fazla bütçe ayırmam yani :)

0|0
    0|0
  • Geçen ay 1000 lira sadece kıyafete verdim :)

0|0
    0|0
  • Kaliteye bakarım. Bir ürünü beğendiysem fiyatı önemli değil.

Vakko

Louis Vuitton

Mavi Jean

Celvin Klein

Armani (iç çamaşırı)

Esprit

vb.

Kesinlikle alışveriş yapmayacağım markalar ; Diesel, Lacoste, Armani (iç çamaşırı hariç), Fendi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla ayda minimum 300 lira gidiyor... o da etrafımdakilerin beni engellemesi sayesinde oluyor. bayanın doğası bu gerçekten en nefret eden biri bile bi gün elinde paketlerle kendini bi mağazanın vitrininde o şık kıyafete bakarken bulup kendi kendine "ne oldu bana ya" diye sorabiliyor benim gibi... aldıgım kıyafetlerde hem kalite hemde uzucluk ararım... bi ara netten alışverişe çok fazla bağlanmıştım ancak en son aldıgım kıyafetin (o kadar para vermişim resimde cillop gibi duruyo) fiyaskoyla sonuçlanmasını görmemde sonra bıraktım... en iyisi gözünle görerek üzerinde deneyerek alman... ve kesinlikle yanında da birileri olacak kıyatetten anlayan, sana gerçekten yakışanı/yakışmayanı söyleyen biri...

0|0
    0|0
  • kalite önemli değil önmeli olan beğenmem.

0|0
    0|0
  • Fiyat Önemli değil kaliteye bakarım collezıone Defacto Koton

0|0
    0|0
  • Kalite önemli tabi eger begendiysem deli divanee olursaam alırım ama vericegim paraya degersee tabii pazardanda alırım magazadan da alırım :)

0|0
    0|0
  • Cok fazlasiyla. Artik annem benden bikti. Ne bilim cok seviyorum boyle herseyi almayi. Suan normale bakarsam kiyafet ihtiyacim yok ama ben simdi disari ciksam birsey gorsem bole icime dert olur almasam. İste bu yuzden mezun olup calismak kendi paramla alisveris yapmak istiyorum. Genelde gittigim magazalar zara,mango,naf naf,morgan,promod,lolipops,h&miona,kokaii,carol gibi magazalar.

0|0
    0|0
  • kalite tabiki önemli. en çok koton,mango,zara,H&M yi seviyorum. kimi zaman herhangi bir mağazanda alışveriş yapıyorum marka takıntım hiç yok.

0|0
    0|0
  • önce kıyafete sonra fiyata sonunda da bu kıyafet bu paraya değermi diye bakıp ona göre alıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...