40 gün sonraki geri dönüş merak mı yoksa özlem mi sizce ?

Tam 2 ay önce bırakıp gitti ve tam 40 gündür konuşmuyorduk bile ve ben artık onsuzluğa alışmıştım ve hayatımı yoluma koydum ailemden ayrıldım ve okula yakın öğrenci evi tuttum ... 40 gün sonra tam bugün ayrıldığımız zaman da eklemiş olduğu face hesaptan geri döndü ... ama söylemedi kendi olduğunu sadece mesaj atıyor ve yaptığım yorumları beğenip altına yorum yapıyor... 40 gün sonraki bu durum merakmı yoksa özlem mi ? ... ve buradaki arkadaşların dediği gibi oluyor her şey... hepmiz insanız sanrım ..herkesin başında geçti bunlar...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• pişmanlık , hepimizin başına gelmiştir kaçan kovalanır sen hayatına devam etmeye başlayınca adam kaçtı düşüncesiyle seni tekrar özlemeye başladı bence.sen uzak dur bu kızdan yeni hayatına devam etmeni dilerim naftalin;)

1|0
    0|0
    • öyle yapmak zorundayım artık... hayatımın en berbat dönemiydi ama o ne yaptı gitti... o kadar yalvarmama rağmen ..seçimler insanların elinde .. son pişmanlık fayda edermi acaba... seviyorum onu hala ama işte bir kez büyü bozulmuştu .. ama dipnot vermem gerekiyor aynı durumu bende ona yaşatmıştım...

Kızlar Ne Diyor 1

• merak

0|0
    0|0
    • çünkü özellikle o gittikten sonra ..hayatımı çok değiştirdim..ve özellikle hiç bir şey olmamış gibi davranıyorum arada sadece duygusal bir iki söz o kadar ... ve o süre içerisinde bile hep onu aradım ama şu an ki gelişi eskisi gbi de olmuyacaktır... acaba korktuğu içinde olabilirmi başka kızlarla takılırım diye.. çünkü gittiğinde bile seni seviyorum ama gitmek zorundayım diyen birisi idi...

• saçma

sevosan gitmezsın

Erkekler Ne Diyor 1

• KABUL ETME GERI GIDECEK NASILOLSA

0|0
    0|0
    • öyle oluyor zaten... umrumda değil artık... bunu çok sevmeme rağmen diyebiliyorum..ama günümün içine etti..aklımı karıştırdı ..

• aynısını bende gordum ama affeddım affeddım yok ancak zarar verıo salla gıtsın :/

Yükleniyor...