Bir kızın erkek arkadaşını kucağına oturtup sevmesi konusunda ne düşünüyosunuz?

cinsel amaclı falan değil tabiii öyle şakasına falan sevmek amaçlı...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanı sevmek kadar güzel bir şey yoktur..

eger içinizde farklı bir düşünce yoksa sevdiğiniz insanı her an düşünüyor vede gözlerine baktıgınız anda onu hissediyorsanız eğer gayet normal bir durumdur..

günümüzde birçok insan gerçek sevgi konusunda bir çok şeyden mahrum, bir çok sıkıntıda yaşayan bir ülke içinde yaşıyoruz. bazı arkdaşlar yaşadıkları ilişkileri her ne kadarda olursa olsun sevgiden uzak bir takım yaklaşmalar sonucu ilişki kurarlar unutmayınız ki; hayatta yaşanılıcak bir cok şey vardır bu cinselik gibi basit duygu olmamalıdır.. uzun lafın kısası ; :)

sevimli sempatik vede gönülden sevmek kadar güzel bir duygu yoktur.Gerçek sevginin tohumlarıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şevkate ihtiyacı var :D

0|0
    0|0
  • Olabilir tabii

0|0
    0|0
  • Valla bu bir kere işin fizyolojisine ve felsefesine aykırı yani.Tam tersi olsa olabilir netice de anlamını bulur ama diğer türlü mide bulandırıcı olur.Bir erkeğin asla ve asla bir kızın kucağına oturması taraftarı değilim

0|0
    0|0
  • çok güzel neden olmasın ki.

0|0
    0|0
  • bir sonraki aşama sürtüşme

0|0
    0|0
  • enteresan

0|0
    0|0
  • hatta ezgi de çok memnun bu durumdasn değil mi?

0|0
    0|0
  • Enteresanmış

0|0
    0|0
  • şakasına kucagında sevmek ? hmm :/ hiç inandırıcı gelmiyo ya

0|0
    0|0
  • Ne kucakmış arkadaş 2 gündür gündemde bu var ya.

Otururum, oturturum. Öpfff!

0|0
    0|0
  • Ben tahrik olmam şahsen.

0|0
    0|0
  • Gayet normal sana hiç sormadılar mı.Küçükken baban amcaların kucağına oturmadın mı diye

0|0
    0|0
  • Dizi acır be..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunda ne var ki? Bence çok şirin. Benim erkek arkadaşım da boylu boslu biriydi, alıyordum kucağıma. Bunun nesi bu kadar değişik geldi onu anlamadım? Kızın kucağına zorla oturmadığı sürece sorun yok.

0|1
    0|0
  • Kız dayanıklı tüketim malları sınıfına giriyor.Biri ezse de şu kızı kurtulsak.

0|0
    0|0
  • kucağıma başını koyar yatarda oturttum mu yok hatırlamadım öyle bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...