Galatasarayı Böle Korkak Oynatmaya Kimsenin Hakkı Yok Sorumlular Kimse Faturası Kesilmeli Artık Siz Neler Düşünüyosunuz? Maç Hakkında Yorumlarınız?

Özellikle ilk yarıdaki taktik ve kadro seçimi fiyasko Melo defans sneijder defansik orta saha yine iyimiydi iyiydi ama böle olmaz bu kadar yanlış kadro ve taktik çıkarılmaz ikinci yarı kısmen iyiydik ama ilk yarıdaki gibi korkak oynamak Galatasarayın kimyasında yok siz neler düşünüyosunuz? Realdende 3 yedik ama oynadık kaçırdık aslanlar gibi savaştık bu nedir? İnadına Galatasaray o ayrı :)

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Mac hakkindaki yorumum yanlis 11, yanlis dizilim, gerekli degisikliklerin zamaninda yapilmamasi, kisaca hoca ya benim yorumum direkt hoca😏😏😏

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Birkez daha Sabriyi saygiyla andik
    Bu arsenali olimpiyatta ezdik ama keşke elimizden kacirmasaymisiz

0|1
    0|0
    • Beşiktaş gibi oynasaydıkta en azından korkmadan çekinmeden yine yenilseydik ztn normal sonuç ama bu futbol olmadı 3 0 gerideyiz tüm hatlarımızla defanstayız ben sabriyi falan değilde Terimi çok andım sabriye varana kadar ebouede var.

• sorumlu yönetimdir..
    yönetim kaciyor..
    iyi bir borc takicak
    sonra yildizlar gidicek tek tek
    besiktas gibi özümüze dönersek
    bir sansimiz var..
    sorun burada süreklilik yok alt yapidaki genclere güven yok
    gidip transferin son günü hic gerekmiyorken bir orta saha yabanci oyuncu olan yönetim
    simdi kaciyor

0|1
    0|0
  • Sneijder geldi bir ara defansta top kazandı resmen bir komedi Sneijder gibi bir oyuncu her zaman rakip kaleye yakın oynamalı ama Prandelli bunu anlamıyor takımda bir takım değişiklikler olmalı kaptanlık Selçuk İnan ın elinden alınmalı Burak yedeğe çekilmeli

0|1
    0|0
    • Meloda hücümda daha etkili yani defansa gömmek hani çocuğu getirsen hadi o belkide sneijder ztn gülünücek durum ikinci yarı gibi oynasaydıkta en azından yenilseydik 3 0 geride tüm hatlarımızla savunmada GS böle oynayacak takım değil Manu ya da yenildik ama nasıl oynadık neler kaçırdık 1 0 yenildik bu olmadı.

• Leblebi gibi gol atıyorduda takım oyununa katkısı neydi tamamen bencil ve yeteneksiz bir oyuncu sen önce Baros-Elmander ikilisiyle oynadığımız oyuna bak sonra Burakla oynadığımız oyuna bak aradaki farkı göreceksin

• Orda %100 hemfikirim.

• Aga takımımdan utandım valla. Nerede o terimin takımı. Herkese hücum futbolu. Suş topçularda değil o ayrı.

0|1
    0|0
    • GS defans futbolu oynayamaz kimyasında yok en iyi defans hücumdur diyodu Terim 3 0 gerideyiz hala bütün hatlarımızla savunmadayız yazık.

• Prandelşi gider adam olur takım. Ş ligi yandı o ayrı.

• #Sabri reis takımı ateşliyordu o olmayınca olmuyor.

0|0
    0|0
    • Hiç değilse Hamitle başlanmalıydı ama olmadı brumada olcanda oynamalıydı.

• Sabri en azından 3-0 geride olsalar bile takımı motive ediyordu 3-2 felan yeniliyodu ama genede iyi oynuyolardi.

• Bakma Sabri veyselden çok daha tecrübeli o ayrı konu.

• Ah sabri ah.

0|1
    0|0
Yükleniyor...