Galatasarayın bu hali ne olacak?

Yine yenilgi , sizce eksiği ne?

Güncellemeler:
bence herşeyin başı ünal aysal
:ks de bukarmı erkek varmış :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aslan gibi oynasaydıkta en azından 2. yarı yine yenilseydik ilk yarıdaki futbol rezillik! Tamamen taktik yanlışlığı Melo defansta Sneijder defansif önlibero böle olmaz ikinci yarı takım sirkelendi ama iş işten çoktan geçmişti italyanlarla zor biz Realdende 3 yedik ama aslanlar gibi oynadık kaçırdık atamadık oynadım yenildik ama bugünkü özellikle ilk yarıdaki futbol olmaz. Maçın en iyileri sneijder ve girdikten sonra Hamiti beğendim.
    Yeniliriz yeneriz sorun değil inadına Galatasaray :)

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum yav bu hoca hiç mi görmüyor bilmiyorum ki ama temel sorun ünal aysal bence

• Hepsi gitsin artım yeni başkan ve teknik adam gelsin Yılmaz vural gelsin Hasan Şaş gelsin farketmez ama italyanlarla zor ;)

• aman hasan saş gelmesinde )

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bütün sorun Prandellidedir Sneijder gibi dünyanın en iyi üç 10 numarasından birini defansif oynatmak bir aptallıktır ama o na rağmen yinede çok iyi oynadı Tarık varken Veyseli tercih etmesi, Burak ın her maç oynaması, bunlarda diğer aptallıklar

0|0
    0|0
    • evet katılıyorum ama sneijderinde forum düşüklüğü var boks için kasmı ne çalışmış sadece yarısını kullanabiliyor

• Avrupa arenasında boyle devam etmesi durumunda takimlarimi z ilerde sese ligde kupa savasi verir lig prejtiji düşer yabancı oyuncular kaçar artik ptt 1 ligden farki kalmaz takimlara harcanan cok para gelen topçular yatmaya geliyor sanki bir an önce sirkelenmeli takımlar yoksa durum çok vahim

0|0
    0|0
  • Fatih Terim..!

0|0
    0|0
  • 8 tane yiyip EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ diye bağıranda var 4 tane yiyip sahaya g*tünü dönende...

Beşiktaşın hali ortada ruhsuz
    Galatasaray ise zaten bitmiş
    Fenerbahçe hala savaşıyo
    Trabzon berabere yatıyo hep

4 büyüklerin özeti :DD

0|0
    0|0
  • Eksik: Fatih hoca.

0|1
    0|0
  • Takım komple eksik

0|0
    0|0
    • bence sorun ünal aysal da gitmeli, burak zaten her bir şeyde kendini yere atıyor savunma desen yok gibi

• 0|0
    0|0
  • Sonu kötü

0|0
    0|0
  • İyi olmayacağı kesin...

0|0
    0|0
  • Dortmund 9 atar

0|0
    0|1
Yükleniyor...