Galatasaray'ın Kötü Oyunun Sebebi Nedir?

Galatasaray bu yıl kötü gidiyor. Sizce bunun sebebi ne , saha uygulanması gerekipte uygulanamayan ne?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yemin ediyorum futbol bilmeyenler toplasmis. Prandelli 2006da cirkin futbolla kupaya uzanan 2008 de zorlaya zorlaya gruptan cikan ama futbol adina yine bildigin italyan anlayisinda olan takimi 2010 da foyasi ortaya cikmis rezil olmus takimi 2012 de dunya harikasina cevirdi. Kac kisi 2012 italyasina hayran kalmadi. 2014 te suarez vakasi yasanmasa sampiyonluk zor ama yari final final olabilirdi. Ve adamin oyun tarzi belli.
    Geldigi ilk gunku aciklamalara bakin. Her lazim oldugunda oyuncu satin alinmaz. Bu takimin altyapisi var ve altyapi calismak zorunda. Fatih terim disinda kim bu kadar net altyapinin altini cizdi? Prandelli ye sayanlar futboldan ne kadar anliyor gercekten merak ediyorum. Adam geldigi gunden beri turk gibi davranmaya calisiyor diye 2 ayda turk olmadi !!
    Arsene wenger 17 yildir takimin basinda.
    Alex ferguson 27 yil takimin basinda kaldi ilk 6 yili kupa kazanamadi adam !

Ama biz prandelli gibi bilic gibi adamlari harciyalim

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Fatih Terim gitmemeliydi. O gitti Mancini geldi bu sefer Manvcini gitmemeliydi. Adamın arkasındayız dediler. Türkiye'de birinin arkasındayız desinler adma 3 gün sonra gönderilir. Ben birisi arkandayım dese korkarım. Neyse ligin başlamasına 1 ay mı kaldı Prandelli geldi. Bu adam nasıl takımı adam edecek.

• saolasin :)

• Bir şey değil :)

Kızlar Ne Diyor 2

• prandelli gitse daha iyi olcak izlerken delirdim bu halimiz ne ya

0|0
    0|0
    • Bence her yer problemlidir ama 1 adama işi yıkmak daha az maliyetli ve sürdürülebilirdir. Bence Prandelli, Mancini , Fatih Terim değişmez aralarında az fark vardır. Sorun bunların yanlış zamanda , yanlış yerde olmasıdır.

• teknik direktör.

0|0
    0|0
    • Bence her yer problemlidir ama 1 adama işi yıkmak daha az maliyetli ve sürdürülebilirdir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok yanlış taktik seçimi ve kadro seçimiyle başladık en büyük etken bu he Arsenalin yeniceğini ztn tahmin ediyodum ama ilk yarıdaki futbol olmadı canı sağolsun Galatasarayımın :) Ama bir an önce değişiklikler olması lazım!

0|0
    0|0
    • Ben bekleri vasat görüyorum. Telles büyük umutlarla geldi ama vasatı geçemedi. Bruma milyon dolarlar ödenerek geldi ama çok güçsüz, top tutamıyor. Bence Burak, Melo, Semih, Cheju , Muslere dışında stadardını oynayan yok.

• Telles sadece CL de oynuyo buda etkiler tabi adam dorm tutamıyo veysel yerine hamitle başlasa daha iyiydi girdikten sonra iyiydi sneijderde iyiydi gol atabilirdi bu maçta ama olmadı pandevi görene aşk olsun.

• Sneideri ben de beğendim. Hamit gerçekten top tutan adamdı. Herkes topla uçmayı koşmayı düşünüyor ama yaptığı tek şey kaptırmak. Oysa Hamit ve Sneider gibi top tutsalar farklı mağlubiyet ortaya çıkmazdı. Telles hoppa bir oyuncu. Ceza sahasına ortası düştümü emin bile değilim. Oysa Umut çok güzel bir orta ile gol pozisyonuna soktu Burakı.

• Sabrisizlik

0|0
    0|1
  • İlk sebebi yönetim. Geçen sene Mancini ile İtalyan futbolunun yapısının Galatasaray ile örtüşmediği görülmüşken. Alman veya Hollanda ekolünden bir teknik direktör getireceğim diyerek gidip yine İtalyan almanın kafasının sonuçları bunlar. Tabi sonra da Prandelli. 3'lü savunmanın ortasında Melo'yu oynatması. Onların önünde Sneijder'i oynatması tam bir aptallık.

0|1
    0|0
    • Bence tercihlerin dışında oyuncuların hazır olmamalarında da sorun var. Mesela Telles, Bruma, Veysel , Selçuk hatta bazı maçlarda Semih eskisi gibi oynayamıyor. Bu oyuncular ilk 11' in 5 oyuncusu. Problem olmaması beklenemezdi.

• Fatih hocayı harcadılar da Mancini olayı aynı değil. Mancini çok yüksek transfer bütçesi istedi ondan ayrıldı.

• O da Mancini'Nin Türkiye'ye uyum sağlayamacağını ön göremeyen Aysal'ın suçu.

• sürekli degisen teknik adam olursa böle olur
    bir adam gibi teknik direktör lazim su takima

0|0
    0|0
    • Sürekliliğin sağlanamaması ile ilgili görüşüne katılıyorum ama T. D kötü değil. Bu adam takıma çok geç getirildi. Biz daha 3 ay öncesine kadar T. D yi Mancini biliyordur. Biz Mancinin arkasındayız dediller ama Türkiye'de birisinin arkasındayızd edikleri zaman o adam 3 gün içinde gidiyor.

• mancini takimi kurdu..
      gitti
      bu geldi simdi secim yine gidicek..
      bakiniz avrupa takimlarina
      Arsenalin kac senedir basinda.. hocasi
      en basit örnek..
      bizde sürekliij yok
      teknik direktör kötü degil ama milli takim calistirdi uzun süre bu bir handikap

• Aynen bunların sebebi de yönetim ve bizzat başkandır. Fenerbahçe ' de de durum aynı. Ben Aykut Kocamanı ve Ersun Yanalı takıma bir şey öğreten hocalar olarak görüyorum ama egolar yüzünde gittiler.

• Burak tir

0|0
    0|0
    • Bence Telles, Veysel, Bruma daha sorunlu Burak bu maçta bunlardan daha kötü oynamadı.

• Ünal aysal fatih terim krizi.

0|0
    0|0
    • Ünay Aysal konusunda katılıyorum. Türkiye'de başkanların egoları yanlış tercihler yaptırabiliyor, yanlış adamlar aldırabiliyor.

• Prandelli

0|0
    0|0
  • Ünal aysal.

0|0
    0|0
  • transfer politikası ve teknik direktör

0|0
    0|0
    • Katılıyorum bunların ucu da yönetime dayanıyor heralde karar merci onlar.

• Biraz Türk yorumcular gibi konuşayım (Erman Toroğlu) bugün Galatasaray'da ne defans vardı, ne ortasaha vardı, ne forvet vardı :)

• aynen öyle :D

Yükleniyor...