Çok mu abartıyorum yoksa sevgilime kızmakta haklı mıyım?

Sevgilim bodruma tatile gitti. Amcasının yanında kalıyor.

Deniz di gezmeydi falan sabah takılıyorlar pek konusamıyoruz ama bişey de demiyorum.

Ancak dün akşam 9 bucuk gibi bi mesaj geldi. '' Biz (kız kardeşi ile) komşunun kızlarıyla dısarı cıkıyoruz.''

Kimle çıkıyosun nereye gidiyosun bu saatte dedim. Nerden tanıyosun da gidiyosun dedim.. Sabah denize onlarda geldi oradan tanıstık dedi.. Tabi benim sinirlerim attı. Sabah tanıdıgın biriyle akşam 10 da ne işin var arkadaş dedim. amcamın kaç yıllık komsuları iyi kızlara benziyorlar ben bişeylerini görmedim falan filan..

ya ne biliyosun anasının yanında kuzu dısarda her boku yiyen biri olmadıgını. Ne biliyosun daha önce iki tane serseri ile çıkmadıgını takılmadıgın. Yani akşam akşam cıkıyosun dısarı hadi gittin oturdun bi yere iki dk sonra yanına o kızın çevresinden birinin gelnmeyeceğini...

neyse 1 saat falan takıldılar sonra kuzeni gelmiş yanlarına (Erkek)

Gece 1 e kdr da öyle gezmişler dısarda.. bu durumda benim hoşuma gitmedi doğal olarak. yani tamam tatildesin gezeceksin falan ama benm mezhebim 1 e kdr dısarda olmanı kaldıracak kdr geniş değil ki.. hem ben tanımam etmem kuzenini ben seni bilirim dedim. sende daha sabah tanısdıın kızlarla dısarı cıkıyosun dedim..

çok mu abartıyorum ben bu durumu sizce?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• abartıyorsun biraz.tatil yeri yani her yer sabaha kadar açık,gece 1 demek akşam 10 gibi bir şey zaten saat 9 da hava kararıyor bir de öyle düşün.ayrıca kaç yıllık komşuları ve kız kardeşi ile gidiyor komşularda erkek değil kız üstelik geç olunca da kuzeni gelmiş yanlarına.bundan abartılacak hiçbir şey yok ama tatil yeri olmaz gece 1 de dışarı çıkar tek başına haklısın derim.

0|0
    0|0
    • Kaç yılık komsuları olması neyi değiştirir.. Tanımıyor ki kendisi.. Daha sabah denizde tanısdık diyo.

Ayrıca evde kuzu dısarda kurt kesilen bi tip olmadıgı ne malum.

• kız kıza ama Tanımadıgı kızlarla...

sorun gezmesi değil. Gezebilir.. ama tanımadıgı insanlarla bu kdr samimi olması yanlıs

• neyse artık daha da bir şey demiyorum.bence abartmışsın.

• Kızın tatilini burnundan getirme.Baskı yapma.Rahat bırak ve sadece gözlemle.Döndüğünde yapılması gerekeni yaparsın.

0|0
    0|0
  • Kuzeninden ne zarar gelecek ki, bu konuda abartmışsın..

0|0
    0|0
    • Kuzeninden zarar gelir demiyorum ki.. Kuzeni beni ilgilendirmiyo. ben tanımadıgım adama güvenmem. ama zarar gelir bakımından değil tabiki yanında olması iyi olur ama benim için öncelik kuzeninin yanında olması değil sevgilimin orada olması

• haklısın ama tatilde yapıcak birşey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O kızlar her b.ku yiyen kişilerse,serserilerle takıldılarsa,çevrelerine birileri gelirse kız arkadaşında rahatsız olur bir daha çıkmaz dışarı.Tepki vermen normal ama abartma.Kızın tatilinide rezil etme

0|0
    0|0
    • kız arkadasımın o duruma düşmemesi önemli olan aga, o duruma düştükten sonra bi daha yapmaması değil.. yani ben en basında dedim üstelik bak benim hoşuma gitmeyecek seyler yapma diye. 5 yldır birlikteyiz benim hoşuma gitmeyecegini de gayet iyi bilir.

• haklısın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...