Galatasaray i nasıl bilirdiniz :( ?

Galatasaray lılar Bjk Arsenal e elenince dalga geçiyor biz sizin öcünüzü alacağız diyorlar şimdi nooldu? :( cok burnu büyük bu Galatasaray ve Galatasaray lıların ne top oynadi ki ARSENAL i yensin :( KEŞKE BÖYLE OLMASAYDİ :(

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Rahatladiniz mi dalga gecenler 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|1
    • Kesinlikle dalga geçmedim ben alınmıyorum ama siz Galatasaraylılar BJK lilerle dalga geçtiniz Nasıl yeneceğiz göreceksiniz diye GÖRDÜK... Keşke böyle olmasaydı ama G. saray bu sene çok kötü... BJK arsenal maçını izledim ilk mac berabere bitti sonra fener g. saray kupa maçını izledim izleyemedim daha doğrusu canim sıkıldı dedim ki bjk böyle oynasın kesin şampiyon ve uefa da İs yapar ama sana şunu söyleyeyim bütün Türk takimi yine bu sene sıfır çekecek :( ben bjk li olarak yarin beraberliğe razıyım :(

• yani bugün... Totenham - BJK maçı berabere bitmesine razıyım :/

En İyi Erkek Görüşü

• beter olsunlar 7 den yetmişe dalga geçtiler bizimle ama onlarla savaştığımız kadar zerre savaşamadılar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşla dalga geçeni Allah bu hale getirir :)

1|1
    0|0
  • Bu mağlubiyeti Beşiktaş'ın Arsenal ile İngiltere'de oynayacağı maçtan önce. İnşallah Beşiktaş elenir de şampiyonlar liginden gelecek paranın hepsi bize kalır diyen Galatasaraylı arkadaşlara hediye ediyorum.

0|1
    0|0
  • o değilde burak bari kendini avrupada yere atma rezil oluyoruz amk. fenerli olarak ben utandım

0|2
    0|0
  • Ruhlarını kaybetmişler abi, allah rahmet eylesin:(

1|1
    0|0
  • Ruh yok adamlarda

0|1
    0|0
  • O adam var o adam takımın anasını ağlattı prandellimidir nedir.

0|1
    0|0
    • Valla bilmiyorum ben bjk arsenal maçını izledim ilk mac berabere bitti sonra fener g. saray kupa maçını izledim izleyemedim daha doğrusu canim sıkıldı dedim ki bjk böyle oynasın kesin şampiyon ve uefa da İs yapar ama sana şunu söyleyeyim bütün Türk takimi yine bu sene sıfır çekecek :( ben bjk li olarak yarin beraberliğe razıyım :(

• orda duracaksın arsenal 6 bizimdir bizim kalacak

0|0
    0|1
  • Kötü oldu ama belliydi böyle olacağı 2 gündür diyorum 4-1 bitecek diye tuttu :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...