Arsenal 4-0 Galatasaray ne oluyor böyle?

Neler oluyor arkadaşlar?
6 7 olacak gibi.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 24

• Ağlıyordu Muslera yapmayın diyordu Semih ama acımıyordu Welbeck akın akın geliyorlardı Taraftarlar susmuş çaresizce biz bunları yendik UEFA kupamız var diyordu. D

1|4
    1|1
  • Ne olacağı var mı be..
    Uzaktan şut çekebilecek oyuncularımız var ama ne hikmetse hiç biri topa vurmuyor..
    Neymiş takım oyunu.. İçeri girin buraka verin oda auta atsın...
    Bu takım böyle adam olmaz abi.. Sanki barcelona yız..
    Gelen cebini dolduruyor giden ardından sövdürüyor..

0|1
    0|0
    • gelen cebini dolduruyor giden ardından sövdürüyor..

• Biz kendimizi dev aynasında görmeye devam ediyoruz.
      ne vergi ödüyorlar nede kaldıkları villanın kirasını nasılsa cefakar taraftar forma alıyor.

• aynen de öyle..
      elimizde bir iki iyi oyuncu var.. onlarda ara dönemde ayrılsınlar takımdan.. hepten boku yesin takım..
      o oyunculara yazık abi.. boşu boşuna kariyerleri çöküşe geçiyor adamların...

• gezdik geldik aman takılma bunlara diye konuşurlar artık:D

0|2
    0|0
    • Aynen zaten sadece konuşuyorlar.
      sahada bak kim konuşuyor :D

• Dembaba bizim için büyük şans.
      takımı golleriyle sırtlar umarım formasınıda alıcam bugün yarın.

• al kardeş az daha sakin top oynayıp heyecanlanmadan soğukkanlılıkla vurursak toplara tamamdır başka bişey yok

• bir galatasaraylı olarak söylüyorum. burak yine kendini yere attı. bu skoru hak ettik. bruma ve umut gibi oyuncuyu 70. dakikada oyuna alıyoruz. veysel burak oynatıyoruz olacak iş değil.

0|2
    0|0
    • umut bulut'un hakkı teslim edilmiyor bencede, ki çok kaliteli bir futbolcu.
      bu adama güvenmeleri ve oynatmaları lazım.

• duygusal bir futbolcu ama potansiyelini sadece fatih terim kullanabildi. şampiyonlar liginde 8 gol attı.
      ama sadece savunma arkasına koşularla gol bulan bir oyuncuya gol attırmamak mümkün.
      başka hiçbir özelliği yok.

• evet öyle. kadromuz kötü kuruluyor. sistemde iyi değil. bu bir maçtı ama umut yok.

• Futboldan anlayan herkes arsenalin fark atacağıni bilir zaten ilginç bir olay mı?

0|1
    0|0
    • tabiki yok.
      şanslarını denk gören taraftarların yorumlarını merak ediyorum.

• Galatasaray bırak arsenali premier ligde deplasman kaç takımı yenebilir ki? Nerdeyse hiç birini balıkesire gol atamayan takım ya bitirdiler galatasarayı

• Premier lig'de maç kazanmak kolay mı?
      ben sadece premier lig için digitürk aldım dünyanın en kaliteli futbolunu izliyorum her hafta sonu.
      galatasaray en başta güven vermiyor her konuda.

• Salla ya çal keke çal keyfini bozma

0|1
    0|1
  • Galatasaray Arsenal'in ilk 11'inden 5 oyuncu sakat olunca küçümsedi galiba biraz :p Beşiktaş Arsenal ile oynarken elenmemizi isteyen Galatasaraylılara hediye ediyorum bu mağlubiyeti.

1|0
    0|2
    • Küçümsediği kesin.
      ama arsenal'in insafına kaldılar :D zaten adamların fikstürü zorlu cumartesi chelsea maçı var.
      galatasarayda zorluk çıkarmadı. üstüne welbeck'in özgüveni iyice arttı :D

• 10 kişi kalmasalardı 5 6 olurdu. Aynen Welbeck kariyerinde ilk defa bir maçta 3 gol attı.

• Hasan ŞAŞ: allahtan penaltı kırmızı kart oldu yoksa 5 e 6 ya gidiyordu maç

1|1
    0|0
  • bir b*k olmaz Galatasaraydan Tamam yenilirsinde , bu kadarı olmaz. Savaşırsın yüreğini ortaya koyarsın., aldıkları paraya yazık. Milyonlarca taraftarın yicek içcek parası yokken kombineden yer ayırttırıyor, futbolcular milyonları götürüyor.

0|0
    1|0
  • Fatih Terim döneminden sonra Galatasaray'a karşı umudum kalmadı.

1|1
    0|0
  • Kral tökezleyince soytarilarin maskarasi oluyor malesef.

1|2
    0|1
  • haftalar önce fark olcaını söyledim. aysal tulun ikilisi olduğu sürece dahada kötü sonuçlar olcak... imparatorun olduğu albayrakın olduğu bir takımda selçuk mümkün mü yorgun olduğu için oynamasın

0|0
    0|0
    • Peki fatih terim olmasa ne yapacak türk futbolu?
      mustafa denizli, fatih terim öldü diyelim?
      dönüp dönüp terim'i başa getiriyorsunuz.

• Turk futbolu bu kadar olur avrupalilarin elinw su dokemeyiz adamlar futbolcu yetistiriyo gs toplamis afrikali yamyamlari dahasi burak yilmaz gibi mutish bir golcumuz var

0|0
    0|0
  • önemlı olan adaya gıtmekdı.)))

0|0
    0|2
  • Olmaz artık kırmızı geldi

0|0
    0|0
  • Ağır Beşiktaşlıyım ama gsnin durum vahim hep ünal aysalın halt etmeleri o seçilmcekti

0|2
    0|0
  • Gs den bir cacık olmaz ama gol sayısı 6-7 olmasında

0|0
    0|1
  • Sna ne ne ypıcan sen hangı takımlısın

0|0
    1|0
  • burak sahada ne bekliyoduk ki

0|0
    0|0
  • madara ettiler galatasarayı oyuncular