Eşime mektup yazacağım bana yardım eder misiniz?

arkadaşlar 1 yıllık evliyiz ve eşimle oturup sorunlarımızı konuşamıyoruz..duygularımı anlatmak istediğimde beni dinlemiyor hemen öfkeleniyor..

benim eşim her gazete okumaya girdiğinde manken resimlerine de bakıyor hatta beğeniyor birkeresinde face de çıktı beğendi diye ve inanılmaz üzüldüm ..hissettiğim acının tarifi yok...ağladım günlerce neden bunu kafana takiyosun üzülüyosun dedi meraktan bakamaz mı insan dedi...benim canımın nasıl yandığını ona nasıl anlatmalıyım ki beni anlasın ve bakarken aklına gelsin...

o benim yanımdayken önünden geçen bir kadının eğer kalçasını merak ediyorsa kesin bakıyor...dönüp başka şeyleri bahane ederek...güyaa belli etmiyor...

inanılmaz gururum inciniyor çok güzel bir kadınım,bana bunu yaşatmasını istemiyorum.20 günlüğüne ailemin yanına tatile gitçem ve ona bir mektup yazmayı düşünüyorum nelere değinmeliyim ve beni anlamalı özellikle erkek arkadaşlar canımın yandığını ona nasıl anlatabilirim..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba günümüz dünyasında aslına bakarsanız iletişim dünyası, ama insanlar birebir iletişim kurmaktan yoksun, herzaman yazıyorum etkili bir iletişim sırrı iyi bir dinleyici olmaktan geçer, eşinizle asla iletişimi koparmayınız, çiftler arasında gurur küslükler gibi nedenler yüzün bu iletişim eksiklikleri yüzünden araya soğukluklar giriyor, bu zamanla derin izler yaralar bırakabiliyor, yapmanız gereken sağlıklı düşünmek, eşinizi çok seviyor olabilirsiniz ama ortada bir sorun var ve bu soruna üzülmeden sıkılmadan enine boyuna incelemek, eşinize bu bahsettiğiniz hususları açık bir şekilde dile getiriniz, ne olursa olsun duymak istediğinizi söyleyiniz, bu durumdan rahatsız olduğunuzu hayat arkadaşı olduğunuzu sizinle paylaşmak zorunda olduğunu dile getirmeniz yeterli, durum ve aldığınız tepkiye göre yapmanız gerekenlerde olucak elbet.

Önemli olan doğru ve kararlı adımlar atmak sağlıklı düşünmek.

0|0
    0|0
    • ben cok sakın onu anlamaya calısarak konusuyorum o bunda ne var dıye ofkelenıyor bu konu cok canımı yakıyor...

• mektugunu aldım bugun

• öylemi çok sevindim.

Erkekler Ne Diyor 2

• daha birinci yılda bu sorunları yaşıyorsanız durumunuz biraz zor tabi bunları sizin gözünüzün önündemi yapıyor bu cok önemli gizli yapmaya çalısıyorsa bunu her erkek yapar doğrumu değil tabi ama sizin önünüzde yapıyorsa iş ciddi demektir. bence mektup çözüm değil oturup konuşmalısınız bu daha iyi uzaklara gitmek sorunu cözermi bilkmiyorum ama kendinizden iyize soğutmayın bende birde sizin davranışlarınıza birazdaha di,kkat ederek daha sıcak ve dikkatini cekecek davranışlar sergilemeniz lazım saylılarımla

0|0
    0|0
    • hayır ıs yerındeyken yapıyor...ben de face de bunu begendı dıye cıkınca gordum...ayrıca ınternet gecmısıne baktıgımda hep manken resımlerıne baktıgını gordum...bu konuyu onunla konustum kavga da ettım

agladım da

sakınde anlattım ama vazgecmedıı su an hala takıp ettıgımı bılmıyor ...bakıyorum gecmısıne bakmaya devam edıyor...bu nasıl bı sey ne anlıyor bakmaktan...ben aglarken bana dedıgı tesellı meraktan bakamazmı ınsan...ben ne oldugunu bıle hatırlamıyorum sımdı dıyor...neden begendı o zaman..

• yani beğenmesi biraz saçma olmuş şu erkekler bir şeyi gizli yapmayı beceremiyorlar gözümüze gözümüze bulaşytırıyoreuz...:))

• Kocanda çok anlayışsızmış. Böyle yapınca çok üzüldüğünü, eğer sen onun kadınıysan sadece seninle ilgilenmesi gerektiğini ve kendini tek eşliliğe alıştırmasını söyle

0|0
    0|0
    • 30 yasında bunu kendısı bılmelı dıye dusunuyorum ..yanı bunları benım ona soylemem hıc yakısmıyor'' tek eslılıge alıs'' demek bır kadın ıcın assalayıcı bır duyguu...

• Ne biliyim ya olmadı tekmeyi bas .p :)

Kızlar Ne Diyor 2

• mektup yazma kendını degsıtr kendıne bak ... guzelles daha bakımlı ol ve daha guclu dur onun karsıısnda

0|0
    0|0
    • ben cok guzel ve cok bakımlıyım florttede evlılıkte de oyleydım...ama esım hala guzele doymuyor benımle de muhtemelen guzel oldugum ıcın evlendı...

• hadı yaa :S o zaman senın kocan tam bır maymun ıstahlı . o zaman içinı dök o mektuba ama kesın ve net ol, guclu durdugunu ve kararından emın oldgunu bılsın bır sure kafanı dınle gıtme eve . yalnız kalsın ve dusunsun sen de dusun tabıkıde .

• gıdecegın bır zamanda yazmayı dusunmekle ıyı etmıssın.

aklındakı tum olumsuzlukları yaz neye uzuldugunu neye kırıldıgını herseyı işte.

0|0
    0|0
    • ama nasıl? nasıl anlatabılırım o kadar konustum anlamadı benı

• mektup etkılı olacaktır rahatsız oldugun herseyı yaz işte

Yükleniyor...