Doktora gittim ve başıma bunlar geldi. Doğru mu yaptım sizce?

bugün başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum.bundan bir ay önce aile hekimine ama kendi aile hekimim değil başka mahalleninkine gittim kilo alamıyorum diye ve metobalizmamın hızlı çalıştığını bana promobolan depot 100 mg 2 adet iğne bemiks arcalion pharmoton kapsül verdi ve bende 70 tl aldı.sonra bu iğnenin birini bugün vurunacaksın diğerinide 1 ay sonra vurunacaksın dedi.ben ilkini hastaneye vurundum.ikincisinide bugün vurunmak için sağlık ocağına gittim herşey bugün başladı.ve aile hekimim bu iğnenin çok zararlı olduğunu vücudumun dengesini bozduğunu felçkalma vücutta ödem yapabileceğini söyledi ayrı yettende o doktorun para aldığı için sinirlendi.her ne olursa olsun para almamlıydı dedi ve şikayette bulunmamı istedi.kağada dilekçede bulunmamız için yazı yazdırdı biz karşı geldik tabi korktum benim başıma paticak sonuçta.doktor ben onun parasına değilde daha çok bu iğnelerin verdiğine kızdım diye bana şikayettebülünün dedi.birilerini aradı.orasıda aynısını söyledi yasak dedi özeller kaldı dedi onun para alması doğru değil dedi ama biz 20.00 cıvarlarında gittik doktora ve bu ilk değil daha öncede annenem gitmişti ondanda 100 tl aldı.onuda yazidrdi annem anlattı ben yazdım:)sizce doğrumu yaptım.bi yandan da korkuyorum ve bugün dktora gitmem gerek aslında ama gitmeyin diyor aile hekimim.kafam iyice karıştı.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle doktorun vermiş olduğu ilaçlar vitamin ilaçlarıdır. öyle felç kalma ödem yapma vs gibi etkileri olsa bakanlık tarafından kaldırılır. aile hekiminin sizden ücret alması tamamen yanlıştır size yazmış olduğu ilaçları ezcane tarafından temin etmeniz gerekir, ayrıca bir şey dikkatimi çekti 20:00 civarında aile hekimine nasıl gidiyorsunuz? 17:00 da kapanıyor.

0|0
    0|0
    • aradık ordaymıs gelın dedı gıttık

• cep numarasını aradık orda olmasaydı gıtmıyecektık hem aıle hekımı o para almamalıydı.neyse onu gectım annennem gıttı oglen ve ondanda 100 lıra almıs

• bak ben hemşireyim aile hekimliğinde de çalıştım doktorlar hastalarına şahsi numaralarını vermezler. Hadi verdi diyelim akşamın saat 8 inde oraya gidemezsin. lütfen mantıklı konuş. ortada bi' haksızlık varsa elbet aramalısın fakat böyle yalan yanlış bilgiler vermeyelim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sizin başına patlıcak olan ne asıl o doktorun başına patlar. Be ilk defa duydum böyle ücretler alındığını garip. Hakkını ara denildiği türden zararlı birşeyi kaar amacıyla yaptıysabir de maddi ve manevi tazminat için gereken yollara başvur bence

0|0
    0|0
    • o para mı alıcam ne hos ıyıymıs bu ne kadar olabılır:)

• Kilo almanın başka yolu mu yokmuş sanki o da garip ne iğnesi verdiyse neyse cok geçmiş olsun

• haplar ve ogne verdı haplara bırsey demedı doktor ıgneye sınırlendı olacak ıs degıl dedı.sagol

Kızlar Ne Diyor 5

• Aile hekimleri ne olursa olsun para alamazlar sağlık ocağı o devletin. Senin başına niye patlasın kesinlikle doğru yapmışsınız şikayet konusunda.

0|0
    0|0
  • Hala o doktora mı gidiceksin?Aile hekimin olana güven bence.Şikayet ettiysen doğru yapmışsın.Bir daha o doktorun yanına bile uğrama.

0|0
    0|0
    • sade ben deglım bıcok kısıyı bu sekılde somuruyor yıyor.yazdım sadece doktor dedıkı sen ne zaman ıstersen o zaman verıcem dedı senın gıbı bı kaç kısı daha gelır yazar sıkayet etmek ıstıyorum derse dedı o zaman harekete gecerım dedı.bende sınırlendım.bana uygun olmayan bır ıgne vermıs.benım dengemı bozan vucudumu alt ust edebılecek agır bır ıgneymıs.bılmıyorum kararsız kaldım korkuyorsun sonucta hersey olabılır ılk kez basıma boyle bırsey gelıyor

• Doktor senden korksun sen neden ondan korkuyorsun? Para için insanların sağlığıyla oynayan biri o.

• aıle hekımın sana neden yalan soylesın kı dogrusunu yapmanı saglamıs yada sana yol gostermıs işte sen hala o doktora gıtmeyı mı dusunuyorsun hakıkaten bızım mıllet kazık yemeyı sevıyor ya canından olacaksın haberın yok.

0|0
    0|0
    • o dogru soyluyor da annem korkuyor.ben gıdıp doktora sen bızden para aldın buna hakkın yok dıyerekden ona catmak ıstıyorum

• Hakkını ara

0|0
    0|0
  • Senin gibi korkaklar yüzünden bu haldeyiz ölecek olsam bile şikayet ederim...

0|0
    0|0
    • ben degılde annem korkuyor basımıza bırsey gelır dıye.ekmegınden etmeyelım dıyor bırde bır dahada gıtmeyız dıyor.ben ona anlatıyorum bızım gıbı kac ınsanı yer dıyorum hakkı le almadıgı rusvet yedıgı para bır yerden cıkar dıyor kabul etmıyor bu durumu...

• Dinleme anneni. Sen şikayet et

Yükleniyor...