Nasıl vücutta bir gelişme var mı? ( 1 yıl sonra )?

http://i.hizliresim.com/VyEmRV.jpg

Gelişme var mı? Vücudum sıskaydı biraz toparladım. Göğüsleri pek şişirmedim çünkü çok şişkin olunca hoş olmuyor biraz kaba duruyor. Kollarım kürdan gibiydi şişirdim şimdi kollarım kalın. Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz başka bir şey var mı? Yağ oranım düşük olduğu için karın kaslarım ve adonis belirgin. Ama düşük olunca da göğüs pek şişmiyor? Başka tavsiyeniz var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• protein diyetiyle yağ oranını sabit tutup göğüs gibi büyük kas kütlelerini geliştirebilirsin. BU TAMAMEN YALAN ADELE PROTEİN KARBONHDRAT VE BELLİ İ MİKTAR YAĞDAN MEYANA GELİR YANİ PROTEİN DİYETİYLA KAS İMKANSIZ GÖĞÜSÜNDE JİNEKOMASTİDE YOK SALLAMIYIN SİZ JİNEKOMASTİ GÖRMEMİŞSİNİZ. SENİN YERİNDE OLSAN KİLO ALIRDIM BRAZ DAHA KUTLE YANİ ADELE YAPARDIM GÖĞÜS ÇOK OLUNCA KÖTÜ DURUYO DEMEK TE HAKLISIN AMA BİR İKİ TIK DAHA GEREKİYOR BENCE.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerçek mi bu.. Gerçekse gayet iyi daha fazla bir şeye gerek yok :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gayet iyi

0|1
    0|0
  • protein diyetiyle yağ oranını sabit tutup göğüs gibi büyük kas kütlelerini geliştirebilirsin.
    1 yıla göre sıkı spor yaptıysan güzel bir sonuç almışsın

0|0
    0|0
    • teşekkürler.

• ha bir de sol göğüsünde ufak bir jinekomasti sıkıntısı var gibi duruyo, bir doktora gösterebilirsin var mı yok mu söyler

• protein diyetiyle yağ oranını sabit tutup göğüs gibi büyük kas kütlelerini geliştirebilirsin. BU TAMAMEN YALAN ADELE PROTEİN KARBONHDRAT VE BELLİ İ MİKTAR YAĞDAN MEYANA GELİR YANİ PROTEİN DİYETİYLA KAS İMKANSIZ GÖĞÜSÜNDE JİNEKOMASTİDE YOK SALLAMIYIN SİZ JİNEKOMASTİ GÖRMEMİŞSİNİZ

• iyi aynen

0|0
    0|0
  • Göğüsünde büyüme varmış o tarafını aldır jinekomasti diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...