Kapat

Silebilir mi hayatından?

Ben sevdiğim kızı çok kırdım falan geçen gün acayip sinirlendim bitti dedim ayrılalım dedim ama onu çok sevdiğim için akşam aradım dedi bitti bizim herşeyimiz silcem bizi falan sizce sinirden böyle yapıyor cidden bitirmis olabilir mi ben bunu bugün yanıma çağırmıştım konuşmak için ama gelemem dedi ondan sonra aradım işte unutcağını başarcağını zor olacağını falan söyledi tabi ben onu bu kadar çok severken bunlar çok kötü koydu sonra 5dk sonra tekrar aradı yanına gelcem yarın dedi ne söyliceksen söylersin dedi? sizce ne demeliyim yada neden geliyor neden vazgeçti sonra gelcem dedi nasıl bunları söyliyebildi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• grur yapıyor ama aşkta grur olmaz kii

0|1
    0|0
    • Aynen yediremiyor kendine ama bende kalbimden istiyerek demedim kişiliğim çok sinirli patladım yani ondan dedim onu gerçekten çok seviyorum bunu biliyor size tekrar döner mi?

• cidden dayanamayıp geri döner mi hani korkmaya başladım artık bende dönceğini düşünüyordum ama akşam bunları diyince bilmiyorum :(

• döner merak etme ya

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• sen demıssın bıttı ayrılalım dıye o da haklı olarak gurur yapıyor

0|0
    0|0
  • karmaşa karmaşa benzer bi durumda olarak sana sunu söyleyebilirim bir kalbinin sesini dinle ikincisi hem ayrılmak isterken hemde seni unutucagı için üzülüyorsun bu nasıl bir karmaşa?

0|0
    0|0
    • bir anlık sinirle dedim çünkü benim yapım öyle nasıl deyim çok çabuk sinirleniyorum herşeyi kendimi tutamadım kalbim sesi zaten belli ben ona anlık sözle sildim ama kalbimden silmeyi hayatımdan silmeyi asla düşünmedim onun böyle yapması hayattaki herşeyden çok üzdü...

• Bende kavga olmasaydı kendi aramızda sözlencektik gidip yüzük bakcaktım elinden tutup süpriz yapcaktım :(

• allah yardımcın olsun ama seviyorsun belliki gönlünü almaya calıs bi şekilde bizim gibi olma

• sen demıssın bıttı dıye oda halıyle gurur yapıyor kı haklıda

0|0
    0|0
    • Döner mi? peki onu çok seviyorum onunda sevdiğini biliyorum çok sinirli yapım var sinirle dedim

• o zaman ozrunu dıle pişman oldugunu hıssettır ona belkı affeder :)

• inşallah öyle umud ediyorum :( buna inanmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş eğer atarı tuttuysa harbiden bitirebilir ama geçici olarak bitirebilir. Yani yeni heyecanlar deniyecektir şimdi senin yaptıkların onun zoruna gidiyor seviyorum desende onun midesi bulanacaktır. Yani çıkmazlara giriyorsun buluştuğunuzda geçmişten değil güzelliklerinizden bahset kaybetmen an meselesi olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...