Dünyanın en iyi işi hangisi sizce?

Evet soru basit dünyanın en iyi işi hangisi? Siz hangi işi neden en iyi olarak tanımlarsınız? Seçenekler sınırsız olduğu için anket koymuyorum.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgiyle yapilan her is o kisiye dünyanin en iyi ve yorucu olmayanidir

1|0
    0|0
  • Annelik parasiz ama mükafati büyük

1|1
    0|0
  • Doktorluk hoş bence :) Hayat kurtarıyorsun. Hastane ortamı falan da hava katıyo :D

0|0
    0|0
  • ayna programındaki saim orhana çook imreniyorum yaa .öyle çalışsam.

0|0
    0|0
  • Amelelik :)) Yalan dünyanın amelelik felsefesini bilenler anlarlar beni :) :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünyanın en iyi işi, insanın kendi işidir. İnsanın kendi işi gibi yok, tabi işler rayında giderse:)

0|0
    0|0
  • Kaya Çilingiroğlu'nun mesleği. Bilen varsa bana da söylesin

0|0
    0|0
    • hakikaten ha yıllardır bu adamı görürüm ama ne iş yaptığını bilmiyorum. En bir yerde spor yorumculuğu yapıyordu da sporla daha doğrusu futbol ile bağlantısını kuramadım. antipatik herif

• Gürmelik, Köşe yazarlığı, Moda tasarımcılığı, Dolmuşcuların saatlerini tutan adamlar... çok var ki

0|1
    0|0
    • herşeyi anladım da dolmuşların saatini tutan adamın işi nası iyi bir iş oluyor :))

• O kahyaların yaptığı işi bi' gün yapsak kafayı yeriz. Kolay gibi görünüyor ama bütün durağı onlar çeviriyor. Zor iş, ben yapamam şahsen.

• Yok ya onlara sadece saat tutuyorlar diye biliyorum ben.

• MEMURLUK.SALLABAŞINI AL MAAŞINI :)

0|0
    0|0
  • gurme olup vedat milor gibi heryeri gezip sürekli yemek yemek...

0|0
    0|0
  • insan faktörünü ortaya koyarsak değişir

0|0
    0|0
  • Gümrük Memuru olmak .

0|0
    0|0
  • Pilotluk.

Maaşı, karizması, genel kültürü yüksek bi' iş. Çok karı-kız düşkünüyseniz de "ilgili hosteslere" yazabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ilgili ilgisiz bütün hostesler -isteyerek veya istemeyerek- bunu duruma maruz kalıyor pilotlar tarafından

Yükleniyor...