Bana karşı bir şey hissediyor mu hissetmiyor mu diye düşünürken en yakın arkadaşımla çıkmaya başladı. Ne yapmam gerekir?

Arkadaslar direk konuya giriyorum.Yaklasık 1 yıldır hoslandıgım bi kız var. Daha açılamadım çünkü cok cekingen bir yapıya sahibim. Bunun nedeni tipime güvenmiyor olmam degil o gayet yerinde nneyse işte Cesaretimi toplayıp bir türlü karsisina dikilemedim. Her gün her gün bakısıyoruz. Genelde benimle konusmaya çalışıyor.Ama ben yine sessiz kalıyorum.Neyse en sonunda bi sosyal paylasım sitesi üzerinden kıza hoslandıgımı soyledim.Ama herhangi bir şey yazmadı. ortamda benimle konusmaya çalışan ve sürekli bakıstıgım bu kz neden olumlu ya da olumsuz bir sey soylemedi bunu cok merak ediyorum .Acaba bana karsı bise hissediyor mu hissetmiyor mu diye düsünürken en yakın arkadasmla çıkmaya basladılar.Ne yapmam gerekir tavır almalımıyım bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Abi kız bana kalpli bi kart postal yolladı ama ya ..( umut verip baskasına gitmek :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• konuşma onla :) ne istediğini bilmiyor bence

0|0
    0|0
  • Her bakanı hoşlanıyor sanmayın ilginç bi'şey diyemedim şimdi

0|0
    0|0
  • bence kız çok uğraşmış ama sen anlayıp gidip konuşmamışsın gibi geldi bana,kızda ümidini kesip kankana gitmiş sanırım,aynı ortamlarda yer aldığın birileriyse ona göre tavırlarını belirle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi kere kiza sosyal paylasim sitesi uzerinden soylemen buyuk eksi :/ bosver boylelerini hic tavirda alma :)

0|0
    0|0
  • Kızın yazmaması çok doğal. Sosyal paylaşım , msn , sms tarzı şeylerle söylersen kesin red söyliyim. Kız fazla soğumadan hatanı telafi et. Baştan gol yiyerek başlamışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...