Her gördüğüm kızdan hoşlanıyorum, ne yapacağım?

Benim sıkıntım şu ki ben hergördügüm kızdan hoşlanıyorum ve kendıme engel olmaıyorum güzel kızlara karşı zaafım var benım bunu keşf etim ayran gönülüsün diyorlar bana ama ben sevebilecegim kız arıyorum herkesten hoşlandıgım için birine bakıp bişeler hisetgim anda lan sen ayran gönülüsün 2 gün sonra unutursun die içimden geçiyor

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durum bende de var o da yetmezmiş gibi 4 kız tarafından reddedildim :) çok şıpsevdiyim.fakat bir türlü gerçek aşkı bulamadım.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha ergensin büyüyünce geçer...

0|0
    0|0
  • Zamanı gelince elbette evleniceksin.Bırak o kız seni arsın dursun :))

0|0
    0|0
  • yaş 18-24 arasiysa normal. mutlaka değişeceksin

0|1
    0|0
  • üzülme bende her gördüğüüm erkekten hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • Ayranı fazla çalkalama eline yüzüne bulaşır

0|0
    0|0
  • bence hoslanma degilde beyeniyorsun sadece, acaba gercek bi kiz hayatina girer baglarsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şıpsevdisin sen. :)

0|0
    0|0
  • kanın kaynıyor senin evlat hemen başını bağlamak lazım eş dosta haber ilet uygun biriyle baş göz etsinler seni...

0|0
    0|0
  • güzel bir kız artı boş seks..hiçbişiin kalmaz

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim fakültedeki bütün kızlarla tanışmış çıkma teklif etmişimdir. Biçoğu reddetmiştir o ayrı tabi. Ama okulda her köşeden çıkma teklif ettiğim kızlar çıkyor o kadar çok .))

0|0
    0|0
  • :)))) bu güzeldiii :))

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alın

0|0
    0|0
  • hamdın, pişiyorsun..

0|0
    0|0
  • ama çok güzeller gerçekten:)

0|0
    0|0
  • kendi kendine hoşlan dur sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • orta ergenliğin geç ergenlik olması gibi bir şey yaşıyor olabilme ihtimalin yüksek. durumum benzer. .s

0|0
    0|0
  • senin hormonlar isyan bayrağını dikmiş git şapmı alacaksın neyapcaksan yap her bulduğuna sarma :-)

0|1
    0|0
Yükleniyor...