Sonu belli olmayacak ilişkileri onaylıyor musunuz?

(Kader bu nerden biliyon olmayacağını filan demeyin soru işte olmayacağını biliyosunuz ikinizde.Bu tamamen kurmaca bir senaryodur benle alakası yoktur.Lütfen aşağıyı da okuyunuz)

İnternetten tanıştığın farklı şehirde olan bir kişiyle muhabbetiniz arttı. İşler güzel gidiyor. Ancak ikinizde biliyorsunuz ki bunun sonucu yok. Yani yüzyüze gelemeyeceğiniz sevgili olamayacağınız sebepleriniz var diyelim.(Sözlü olarak söylenmişte olabilir birşeyler, yada bellidir işte)

Ama sırf muhabbet güzel bozmayalım ayağına bunu sürdürürmüydünüz. Yani iki tarafta halinden memnun gibi davranıyorsa sizce bu doğrumu?

Yoksa başka denizlere yelken açma vakti geldimi? Soruyu şöyle sorayım önceden izlediğiniz sonu belli bir filmi tekrar vizyona bu sefer 3D gelse bile izlermiydiniz :D

Güncellemeler:
Sonu belli, olmayacak ilişkileri onaylıyormusunuz?Başlıkta virgül olacak unutmuşum. Anlam farklı oluyor yoksa.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• herşekilde devam ederdim hayat filmi bu sonu nasıl bıter bilinmez:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• internet üzerinden tanışmak sağlıklı değil bu yüzden baştan yanlış bir durum.

0|0
    0|0
  • bu çok acı verici birşeyyyy ben bunu yasadım sonunun olmayacagını bıle bıle konusmak o kadar kötü bir durum kii :((

0|0
    0|0
  • Ben devam etmem açıkcası :)

0|0
    0|0
  • evet (basliga cevap)

0|0
    0|0
  • bu durumu yaşadım olmayacagına dair ikimiinde sebepleri vardı ama hersey mükemmeldi.yanında mutluydum. bir gün daha gecirsem onla kar diodum.olmaz bu iş derken derken bi süre sonra neden olmasınki dedik. şimdi devam ediyoruz. nette tanıştık.:) şimdi evlilik düşünüoz ekim 9a nikah günü almaya calışcaz :)sonu belli olmaz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belli bir filmi tekrar vizyona bu sefer 3D gelse bile izlermiydiniz : cevabım yıldızlı hayır

Soruna cevabım evet gittiği yere kadar devam.

0|0
    0|0
  • Teninin kokusunu hissedemiyeceksem bi anlamı yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...