Arsenal-Galatasaray maçı hakkında tahminleriniz neler?

Ben bir doktorum fakat çokta koyu bir Galatasaray taraftarıyım ve sizin bu akşamki maç için yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler :)

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Önemli eksikleri var arsenalin ama gsnin durumu cok kötü bir fenerli olarak inşallah iyi bir sonuc alır gs ama hicbir avupa macinda gs icin bu skoru yazmadim objektif bakicam arsenalde formsuz ama eger gs Anderlecht macindaki gini oynarsa mac 5-0 arsenalnyener eger uğraşır cabalarsa 3-0 biter. Gercekci bir yorum yaptığımı dusunuyorum gecen sene ki gs olsa berabere biter flan derdim.

0|0
    0|0
  • Favori arsenal ama umud ediyorum iyi bir sonucla donucez.

0|0
    0|0
  • İnşallah en iyi sonuçla dönücez

0|0
    0|0
  • zor maç. ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş maçlarında Arsenal i Destekleyen 6s liler bugün gorecez Rabbim ne büyük ya Tukurduklerini yalatti hahaha

0|0
    0|0
  • Dil alti hapini yanina al bu maça kalp dayanmaz

0|0
    0|0
  • Doktor bey ben açıkcası çok iyimser değilim ama inşallah beni yanıltırlarda iyi bir skor alırlar.

0|0
    0|0
  • 1 0 arsenal

0|0
    0|0
  • berebare kalır tahmınımce.

0|0
    0|0
  • Gs fark yer

0|0
    0|0
  • 3-5-2 oynarsak fark yeriz büyük ihtimal yenilicez çünkü Arsenal evinde kayıp etmemek için çok iyi futbol oynamaya calisacak 7 tane oyuncuları yok zaten böyle yenemezse hiç yenemez aslında

0|0
    0|0
    • 7 değil 3 oyuncuları yok :) wilshere kadroda yerini büyük bir ihtimalle alacakmış öyle okudum teşekkürler :)

Yükleniyor...