Ve 10 gün sonra aradım o da bana mesaj attı. Ne delek istedi sizce?

ve 10 gün sonra aradım oda bana mesaj attı ağlıyordu konuştuğumda baya annesi iyi değilmiş hasta olmuş annemi üzmek istemiyorum dedi ve bende saygı duydum geçmiş olsun varsa ihtiyacın şöyle dedim yok sağol allah razı olsun dedi sonrasın da measj atarsan beklerim dedim mesaj çekti mesaj şu : acil yardım .. ne diyim ki üzmek kedini sakın üzülme düşünme beni bi hayal kurdun farzet hayal bitti o kadar ben öyle avutuyorum kendimi yolun açık olsun çok mutlu olursun herşey gönlünce olsun hayatındaki herkez sen kadar temiz olsun hoşçakal ,... ( noktalar da uzun du )

Güncellemeler:
Diğer Konu Baslıgım bu arkadaşlar ... Sitenin arama yerinden bu sekilde arayabilirsiniz ((((( ( Herşey o gece oldu ne oldu ise ! ))))) konu baslıgım bu diğeri.
ya ayrılmak istiyor bir yanıda istemiyor.. yani telde konusurken ağliyor.. oda var üzülüyor.. ve keske hic tanısmasaktı diyor pişmanmısın diyorum ses vermiyor en cok ben üzüldügüm icin üzülüyor vicdan azabi cekiorum diyor.. dedim cekmene gerek yok rahat ol evet üzülüyorum ama sevdiğim icin diyorum pişmanmısın diyorum tanıstın icin ses seda etmiyor susuyor nutku tutuluyor.. seni cok seviyorum dedim oda bende seni cok seviyorum diyor bi yandan diyor bi yandan ağliyor

yazan herkeze teşekkürler :))

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sorunda tutarsızsın

0|0
    0|0
    • olabilir .. diğer konumu güncelledim arama tusundan bakabilirsiniz.. link paylasımı yapamadım :(

• :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 3

• gözden cikarilmissin ama kendinden emin degil bence hislerime dayanarak zaman ver ve uzak dur derim.

0|0
    0|0
    • evet zaten beni oda on gün önce terk etti kendisi bende o süre içinde aramadım.. bügün aradım ilk defa o süre icinde ne aradım ne mesaj attim annesi kızmıs yakalamıs telde konusurken diğer konum paylasacaktım ama puan diyor puan olmasa güzel olur.

• ilişkiniz niye bitti ki arkadaşım neden bi ayrılık yaşadınz yani 10 gün boyunca

0|0
    0|0
    • iliskimiz bitme sepepi bu mesajdan dolayı .. mesaj da su + . annem geldi duymus konusmamızı :( kapiyi nasıl kapatti nasıl bağırıyor baba na söylerim son uyarım diye dersaneden de aldırırım dısarıya cıkartmam dedi babam geldi bağırmasına ne oluyor diye birşey söylemedi telefonu aldı şimdi verdi artık ben cok zor duruma düsüyorum hadi allah'a emanet ol =(

• 10gun snra ?

0|0
    0|0
    • mesaj da su + . annem geldi duymus konusmamızı :( kapiyi nasıl kapatti nasıl bağırıyor baba na söylerim son uyarım diye dersaneden de aldırırım dısarıya cıkartmam dedi babam geldi bağırmasına ne oluyor diye birşey söylemedi telefonu aldı şimdi verdi artık ben cok zor duruma düsüyorum hadi allah'a emanet ol =(

• hımmm ama konustum ki işe yaramadı yani ama dediğim gibi konustuk ağladı oda seni cok seviorum dedi bana duydum ama inatcı ayrılmak istiyor işte..

• bi yandan brkma diyor bı yandan hadi by diyo sende çek kendini bi süree daha napıcan uğraşmaa

Erkekler Ne Diyor 1

• ne süredir tanışıyordunuz bayanla

0|0
    0|0
    • hemen hemen 3 aydan bir süredir..

• kızla konuşmalarınızın konusu ne oluyordu.kız kendisinden mi bahsediyordu,yoksa başka konulardan mı konuşuyordunuz.hatırlamaya çalış

Yükleniyor...