Binanın yıkılacağını anladığınız an bir yerlere saklanmaya çalışmak yerine öylece kalmak intihara girer mi?

Deprem Anında Bir Soru

Binanın yıkılacağını anladığınız an bir yerlere saklanmaya çalışmak yerine öylece kalmak intihara girer mi?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• allah yazmışsa olur.zaten korkudan ne yapacağını bilemezsin.o yüzden girmez bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• deprem anında bunu düşünmen zor.

0|0
    0|1
  • Bilmem ben altıncı kattan aşağı düştüm ve hç bşi olmadı ecel işte gelmeyınce gelmiyor ama sen yinede kendını guvene al

0|0
    0|1
  • Kelime-i Şahadet getir yeter.

0|1
    0|1
  • deprem anında ''ayy ben şimdi kacayımmı yoksa durayımmı bu intihara girermi'' diye düşünmek nasıl bi akıl işi?

0|0
    0|1
  • "Deprem anında bir soru"

Şuanda deprem mi oluyor orda?

Deprem anında soruda sormam,cevapda vermem.

0|0
    0|2
  • ya ne alakası var belki şoka girdin :/

0|0
    0|1
  • Son defa sevisirim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• 17 Ağustos günü, deprem anında, ''hırsızlar evi sallıyor'' diye bir hışımla yataktan fırlayıp, elinde sopayla kapının arkasına saklanan bir amcaya sahibim..

2|3
    0|0
  • Deprem gece olursa muhtemelen uyuyor olurum. 17 Ağustos Depreminde uyanamamıştım :((((((((((((((((((((8888888888888888888888

O telaşla ne yapacağını bilemez herhalde insan, intihara girmez hafız

0|1
    0|0
  • Kaldığın yerin seni koruyabileceğini düşündüğün içinse girmez. Ama ölmek isteğiyle beklemek girer.

0|1
    0|0
  • girer

0|1
    0|0
  • girmez heralde binanın içinden sag çıkma ihtimalin var.. kendi elinde olmayan hç bişi intihar sayılmaz

0|0
    0|1
  • Bilerek binanın öylece kalıp ölmeyi umarsan ben bilemem tabi ki en iyisini Allah bilir intihara girebilir

0|0
    0|1
  • gdo' lu ürüne hayır.. yeni nesil sapıtıyor..

0|0
    0|1
  • Ben olsam traş olmaya giderim suratsız bir biçimde huzura çıkmak istemem = )

0|0
    0|1
  • "İşte risk budur!" der 1. kattan koşa koşa çatıya çıkarım.

Cevap, bilmiyorum.

Soru, e bilmiyorsan neden yazıpta kalabalık yapıyorsun?

Cevap, onu da bilmiyorum.

0|2
    0|2
    • Abi sende riske riskle giriyosun

• Çatıdan atlarken bina deprem yüzünden olduğu yerde yerin altına girmeye başlasa yani dümdüz, ve 1000'de 1 ' de olsa bir ihtimalle tam zamanlamayla atlamışsın ve baya baya yumuşak bir iniş yapmış olabilirsin o.O

Yükleniyor...