Bir kız sevgilisinden izinsiz dışarı çıkmalı mıdır?

eğer çıkacaksa bu durumda sevgililik kurumuna gerek kalır mı?sevgilisinden izinsiz dışarı çıkan bir kız bu kurumu temelden sarsmış, sahibine karşı saygısızlık etmiş olmaz mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence izin verilen sınırların dışına çıkıldığında elektrik akımı verilen tasma, kemer gibi bir şey takmalı görsün gününü izinsiz dışarıya çıkmak neymiş

Kızlar Ne Diyor 21

• Sahıp derken ? pardon ama ne sacma bır kelıme bu yaa köle mı aldın kendıne de sahıp falan dıyorsun . Sevgılısınz adı ustund ne bu boyle ızın almak falan kımsenın boyle bırseyı yapmaya hakkı yok kı bıraz su sevgılılık işini kölelık olarak görmeyın yaa herkesın sonucta kendı hayatı da var

• Töbe de olur mu öyle şey.

• mutlaka haber veririm ama izin almam, liseden itibaren gece olmadığı sürece ailemden bile izin almazdım ben. bana güvenmeli. bu arada sahibim falan olmaz sevgilim, sadece ona karşı sorumluluklarımın olduğu biridir ve güven sarsıcak bi hareketim de olmaz

• Beraber olunca kısıtlama gelecek anlamına gelmz kesinlikle bu çok saçma. Tabi ki birbirlerine karışmalılardır ama bu izin alma çok saçma bence.

• hadi ordan isterseniz nefes almadan öncede sizden izin alallım siz erkekler kendinizi ne sanıyorsunuz

• Bir kız bir erkekle çıkınca o erkek onun sahibi olmaz aynı şekilde kızda erkeğin sahibi olmaz.Evlenince de aynı durum geçerli.İnsandır kadın mal değildir ya da köpek değiliz.Tasma da tak tam olsun bari.Saçmalamakta üstüne yok bazılarının.Sormayın artık böyle saçmalıklar ya illallah dedirttiniz.

• senin gibi maço takılanlar nedense yatakta süt dökmüş kedi gibidir ne acı ya

• tecrübeliyiz galiba?

• Öncekileri Göster
    • çok yakınlarımda olduğunu hissediyorum nedense.
      bana her şeyi öğretecek bir kadın. sarışın olsun, bebek gibi olsun. ne bileyim ben...

• keşke sevgilim olmasaydı dememi bekleme hem kart hem toysun imkansız yani

• sevgilimden izinsız degil dışarı cıkmak bakkale gtmiyorum bence bu yanlş

• helal olsun.

• sahibi sensin yani.

• ee heralde

• Haadi ordan .Kendine köpek al tasmayla gezdir.

• Allah allah ona neymiş?

• seksten sonra ağlıyorsun itiraf et.

• Hahahaha

• izinsiz su da icmesin istersen ..

• doğru olan bu bence

• istiyorum böyle bir şey, evet.

• nefes de almasin zaten izinsiz ..

• Benim sevgilim izin almak değilde haber vermk diyelim onu bile yaptğmda vazgeçiricek şeler diyo hevesim kaçıyo çkmıyorum:D artık nasıl aklıma girio anlamıyorum:) 8 aydır çıkıyoruz onunla ve 6 aydr filan dışarı çkmadım doğru düzgn arkadaşlrmla filan..facede kapalı ikimzki..o da zaten marketleri var bakıyo ara sıra ya da çalşıyo..kafam rahat açıkçası rahatsız olmuyorum..onu sevdiğim için olsa gerek dinliyorum :)

• Sevgilimden izinsiz uyanmıyorum bile =)))))

• herkese senin gibi kadın nasip olsun.

• glorysteel seni görüyorum kardeşim.

• kardeşim fazla olmuş...

• cise giderken bile izin istemelidir.

• doğru olan bu bence

• evet

• bugün istediğim cevapları alıyorum, bravo...

• nesin sen kocası mı? ha diyelim ki öyle öyle olsa bile kimse kimseye karışamaz herkesin hür özgür iradesi var ne demek sahibi ya? köpek mi bu ?

• ne sahibi? izinde istemem nere gidicğme karar verebilck yaştayım

• sınırlarımı bilip kendimi frenledikten sonra ne yapıp nereye gitcegim annemden baska kimseyi ilgilendirmez elin adamı kimmiş.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kavga mı etsek ?

• sevgilisinden izinsiz çıkmamalıdır ama kendisinden izin istenilmesini bekleyen biri de sevgili olmamalıdır.

• Bişey diyince kötü oluyoruz. Kafaları düzeltin gelin, öyle yazın buraya..

• Sahibi ne nan gideceği kişiye bağlı düşünsene gittiği yerde karşılaştıkalrını ikiside farklı düşünebilir. Nerey gideceklerinden birbirlerinden haberdar olmaları daha güzel olur.

• Köle gibi bakmıyorumda olaya ,haber mutlaka vericek , gitçeği yeri uygun bulmuyorsam gidemez bu kadar basit , ipi gevşek tuttuk önceden başımız belaya giriyordu hep .

• seninle sevgili olacak kiz izinsiz cikmaz merak etme ne demisler her malin bi alicisi vardir.ama bu dusuncelerin devri kapandi haberin olsun..yazik

• Tasmasını çıkarırsan olacağı bu işte.

Yükleniyor...