Yalan konusunda bir soru...

arkadaşlar kız arkadaşımla yaz tatili yüzünden görüşememiştik bugün geldi ve dedi ki ben begümün doğum gününe gitmiştim sen izin vermemiştin ama gitmek zorundaydım yalan söyledim dedi..

sonra sürücü kursuna gidio gitme dedim oda tamam dedi direksiyon kursuna izin verdim ama bugün direksiyon değil normal kursa gittiğini söyledi tabi baya kavga ettik .. asıl soruma gelim benim içim hiç rahat değil bütün güvenm yıkıldı nerdeyse yalan söyleyen bi daha söyler mi daha önce daha büyük şeyler hakkında söylemiş midir napıcam ben ya

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ilk yaptığı hareket doğru da ikincisinde niye kavga ettiniz anlamadım :D güven sarsılacak bir şey yok her zaman her şey yolunda gitmeyebilir belki bir şey oldu da gidemedi direksiyon kursuna. kafanı bu tarz şeylere takma (:

0|0
    0|0
    • direksiyon kursu deyip beni kandırdı ben onu sınıf ortamında olmasını istemedim ondan bana direksiyon deyip gitmiş

• tamam ama yalan konuşmasın 10 aydır beraberiz ufak tefek yalannlar olmuştu yine o zaman demiştim biter die bunu göze alıp nasıl yalan söyler ya

• çok açık yeterince değer vermiyo ;) yalan söylemicektin de bas tekmeyi bak nasıl iki güne ağlayıp zırlayıp arıyor tamam bi daha olmaz yemin ederim der barışırsınız ipler senin elinde olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Begüm'ün doğum gününe gitmek zorunda olduğu neden neymiş ya da sen neden izin vermedin onu bilmeden ona yorum yapılamaz biraz daha açman lazım da şu direksiyon konusu sence de biraz saçma olmamış mı :D

0|0
    0|0
  • Gelip itiraf etmiş demekki içi rahat etmiyo. güvenmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen arkadaşlarının işlerine güçlerine de mi karışıyorsun. Çelişkili bir ifade, arkadaş ve karışmak. Ya arkadaşın değil, nişanlın, nikahlın sözlündür. ya da senin hiç bir şeyine müdahale etme hakkın yoktur.

0|0
    0|0
  • E elbette yarın birgün seni aldatır ruhun duymaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...