Galatasaray'ın Arsenal karşısındaki şansı nedir?

Galatasarayın şansı var mı? Yoksa ağır bir yenilgi mi bekliyor bizi

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• "Gs'nin bu kadrosuna ve bu oyun anlayışına ithafen" ; Adriana Lima ile sevişme şansım neyse odur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Muhtemelen Galatasaray kaybedecektir. Elbette ki bu oyun futbol ve bir kırmızı kart ya da erken bir gol her şeyi alt üst edebilir.
    Neden Galatasaray'dan ümitsiz olduğumu anlatayım. Öncelikle ortada doğru düzgün bir taktik ve sistem yok. Tamamen Allah'a emanet gidiyor takım. Oyuncular formsuz ve daha da kötüsü mutsuzlar. Takımda inanç ve istek yok. Yönetim sorunu da cabası. Geçen sene Mancini'nin takımın başına geçmesinden beri yaşanan belirsizlikler Prandelli ile devam ediyor. Takım yanlış kuruldu. Doğru mevkiler için doğru oyuncular alınmadı.

Arsenal'in bir takım sorunları olsa da son derece tehlikeli bir takım. Bir çok farklı silahları var. Beşiktaş'ın korku filmi yaşattığı takımdan farklı bir konumdalar. Kaldı ki Beşiktaş an itibariyle Galatasaraydan daha etkili.

Galatasaray'ın büyük sorunları var. Ne yazık ki bunları düzeltmeye akıl, istek ve kabiliyet olduğuna inanmıyorum.

Galatasaray bu maçta gol atamayacak diye tahmin ediyorum.

Dost acı söyler.

0|1
    0|2
    • Umarım yanılırsınız

• Dilerim yanılırım ama her şey ortada. Sonuç olarak Galatasaray keşke kazanabilse. Fakat mantık çerçevesinden baktığımızda bu mümkün görünmüyor. Ancak bir kırmızı kart veya ekstra bir gol.

• Bana eksi verenlere selam olsun.
      Şu an dakika 57. ve 4-0 skor. Görünen köy kılavuz istemiyor işte.
      Duygusal davranıp "aslanım Galatasaray" demek yerine gerçekleri söyleyince kötü oluyorum. Bana eksi verenlerin kafası yüzünden daha çok 4 yeriz.

• arsenalın sansından daha fazladır, cımbom arsenale karsı ıstatıstıkdede onde psıkolojık olarakta onde, ayrıca arsenalde cok sakat var bu mac cımbomum ıcın en kotu sonucla berabere bıter

1|0
    0|0
  • Arsenal ile oynadığımız 2 maçada gittim İstanbul ve Londra'daki maçlara. Canlı olarak diyebilirimki fazla abartıyoruz yeteri kadar sabırlı, disiplinli ve konsantrasyonu yüksek tutarsak neden olmasın?
    3 iyi oyuncusu kilit oyuncuları sakat. Sayfalarından paylaştıkları kadroya baktım rezalet

Beşiktaşlı olarak şansımız Arsenal'den fazla başarılar Galatasaray !

0|0
    0|0
  • Arsenal cok iyi degil ama bizde kotunun kotusuyuz bu sene hic futbol oynamiyoruz ama galatasarayimiz avrupada bir baska oynuyo

0|0
    0|0
  • Gerçekçi olmak gerekirse şansımız çok az ama futbol bu belli olmaz yanlışlıkla puan ya da puanlar alabiliriz :)

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama Galatasaray için dua edeceğim. İnşallah zafer kazanacaktır şu ingilizler karşısında aslan yürekliler :)

1|0
    0|0
  • Fanatik bir Fenerbahçeli olarak canı gönülden galatasarayı destekliyorum. Avrupada her takım beim takımımdır :) bence bu akşam Arsenalin çimlere gömüleceği akşam olacak.

0|0
    0|0
  • Çok gol yemez arsenal 1 2 atıp çekilir

0|0
    0|0
  • Arsenali gözünüzde çok büyütmeyin arsenal favori ama gs sürpriz yapar

0|0
    0|0
  • Burak yılmazdır

0|0
    0|0
  • beşikatşadan daha fazla olcağını sanmıyorum...

0|1
    0|0
  • Arsenal in sansi yok 😂😄😀👍

0|0
    0|0
  • En kötü beraberlik

0|0
    0|0
  • beraberlik diyorum aslan artık kendine gelir

0|0
    0|0
  • Prandelli meloyu orta sahada oynatirsa gs alir bence

0|0
    0|0
  • %40 sansı var

0|0
    0|0
  • bizi evire çivire çatır çatır hertürlü delikdeşik ederler

0|0
    0|2
  • Arsenal çakar geçer fark atar inş

0|0
    0|2
  • Yüzde yirmi zor maç

0|0
    0|0
  • Bekleyin ve görün...

0|0
    0|0
  • Ölümüne ARSENAL!!

0|0
    1|1
    • Bence Yunan adalarına taşın ne dersin?

• Siz Türkiye liginde bile başarılı değilsiniz ki , şampiyonlar ligi neyinize sizin. Siz Türkiye hakemleriyle bir bütünsünüz. Ligin asist kralıda gol kralıda Sivasspordan çıkarken neden hep gs fb bjk gazetelerde manşet? Yandaş basın , yandaş hakem , yandaş tff. En son Cincon - Eskişehirspor maçını izleyin Eskişehirsporun golü ofsayt mı? Geçen sezon Bursaspor-Cincon maçı verilen penaltının penaltıyla alakası bulunuyor mu? Bu ligde yandaşlıkla şampiyonlar ligine giden takımı sever mi destekler mi "EZİLEN TAKIMIN TARAFTARI" , ülke takımıymış bırakın şu sıfatı vermeyi. Fenerbahçenin ŞİKE yapyığı besbelli , yaptığı yanına kalmadı mı? Türkiye'de TFF ne zaman tarafsızlığı ilke edinir o zaman tutmaya başlarım yabancılara karşı olan 3 BÜYÜTÜLMÜŞLERİ...

• Burak yılmaz hakemi kandırıp penaltı yaptırırsa yeneriz :)

0|0
    1|0
  • %0 oranı bile daha şanslı duruyor o kadar vahim ^^

0|0
    0|1
  • Cimbom olacak sana skilmişbom

0|0
    0|0
  • Galatasatay 0 arsenal 9

0|0
    0|0
  • Gs fark yiyecek