Köpekler kadar neden olamıyoruz?

(nereye sorsam bilemedim flört kısmına nasip kısmet oldu neyse )

ben üniversitede okuyorum arazi büyük etrafta köpekler kol geziyor şöyle bi bakıyorum hep nereye baksam bi tane köpek var(hep aynı golden kırması böyle dilini falan dışarıda dolaşıyor ) bütün kızlara yavsiyor kızlarda gidiyor seviyor , kardeşim biz neden şu köpekler kadar olamıyoruz hani tabiri ricaizse bazen köpekler gibide seviyoruz . hayvan gibide davranmıyoruz ama o köpek 2 yatıyo kuyruk sallıyo geliyorlar , acaba iş kuyruktamı ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• köpekler en fazla ısırır . bir erkek ruhunu yakabilir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hadi yaa bizim burada o köpeklere taş atıyorlar belediye falan zehirliyor hatta aman diyim.:)) şaka bi yana bu kadar karşı cinse odaklanma, akışına bırak.

0|0
    0|0
  • Çünkü biz insanız sen köpeklerden mi hoşlanıyorsun yoksa tövbe est.

0|0
    0|0
    • ah keske yazdiklarimi anlayabilseydin :)

• ozmn sen aşmişsin ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Muhabbet edelim biraz ya. Ne tip sorunlar yaşıyorsun, flörtte. Nasılsa gizli kullanıcısın, aramızda gibi bişey :)

0|0
    0|0
    • yapcak bisey yok baktim , oyle can sikintisindan boyle bi soru urettim . rahatta batti diebiliriz :)

• hani oyle bi sorunumda yok ama simdi oyle yazinca bi soruum varmis gibi gorundu hani :)

kiz mevzusu da desek , hani sevgilimde var . sanirim sicaktan :) istanbul en sicak gunleri geliyormus dogru diosun cekilmez buralar gitmek lazim

• Yüksek yerlere mi çıksam ne yapsam. Yüksek yerlerde havalar hep serin oluyor.

• şimdi ondan da kolayı var paran olunca direkt geliyorlar

0|0
    0|0
    • hehe , he bide bazilarinda o olay var kroyum ama para bende gibilerindene bakiyolar .

• paraya gelen paran yokken gider...zaten paraya gelene de başka bişey diyorlar da neyse...

• en güzeli bi köpek al..

0|0
    1|0
Yükleniyor...