Seviyorsun ama vazgeçmek zorundasın, ne yaparsın?

bir insanı çok seviyorsun oda seni seviyor ama çeşitli nedenlerden dolayı vazgeçmek zorundasın.ne kadar birbirini sevsende birlikte olmanız imkansız o bunun farkında ama vazgeçmiyor peki sen ondan nasıl vazgecersin çok sevmene rağmen..

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• ayni durumdayiz ama biz hala birakamadik 3 senedir... ha birkere olmuyo cok uzakiz kavusmamiz mümkün degil dedik ama ayriligimiz 1 gün bile sürmedi HAYIR SEVERKEN ISTESENDE KOPULMAZ

0|0
    0|0
    • kopulmuyo canım bızde uzagız benım onun yanında gecırecegım sadece1 senem var sonra tamammen yollarımız ayrılcak o zaman benı sen en ıyı anlarsın kavusman mumkun degıl ama ayrılsan ayrılamıyosun ama benım ayrılmamda gerekıyor bır yandan

• bu günlerin acisini cikarcaz zaten bunu hep söyleriz

• inşallah canım

Erkekler Ne Diyor 9

• Mantığın bittiği yerde hareket ediyorsunuz bence düşüncelerin çok yanlış. Önünüzdeki 1 sene boyunca ilişkinizi aileler gözünde boyutlandırabilirsiniz. Bu sizin elinizde başkasının değil yeterki iki gönül bir olsun gerisi yalan.

0|0
    0|0
    • olmaz ki işte biz farklıyız onun bambaşka bı hayatı var benım bambaşka bız cıddı olarak bıle dusunmedık ama sadece sevdık brbrmızı ayrılmakta ıstemıyoruz cok garıp bı sevgı bu ayrılamıyoruz elımızden bıseyde gelmıyo

• OZAMAN ağlanıp sızlanma zamanın tadını çıkar.

• doğru olan o olcak sanırım çünkü bu zamanı bi daha istesemde bulamayacağım

• neden dediklerin ne net açıkla ki bilelim

0|0
    0|0
    • ya benden dolayı kaynaklanan bazı sebepler işte engeller oda bunu biliyo ama biz ayrı kaldıkça özlüyoruz birbrmizi kac kere ayrı olmayı denedık yapamıyoruz gçrüşmeyelim dıyorum o kabl etmıyo sonra zorla kabul ettırıyorum ben dayanamıyorum kendım arıyorum uzaktayız şu an onumuzde 1 sene var 1 sene daha beraber olucaz ve sonra tamamen ayrılcaz bu bana cok acı verıyo :(

• çok sevmekte azalan bir değerdir. sonsuz seversen o ayrı. psikoloji yöneilebilen birşeydir insan isterse yapamayacağı şey yoktur.

0|0
    0|0
    • bılıyorum bende zaten vazgecmek ıstıyorum sadece bunu nasıl yapacagımı bılmıyorum

• ama sonra bana guzel seyler yazıyo yıne etkılıyo benı şu an uzagındayım onun unutmak ıcın buyuk bı fırsat aslında ama gorunce tekrar bşa doncek hersey bılıyorum

• onu unutmak için başkasına sığırıırsan bunu alışkanlık haline getirirsin ve ahlaksızlık olur. bunu kendin düşünerek başar. etkilenmen o kadar basit olmamalı.

• sevmek ayrılık ile kardeştir.ne kadar zıt olsada.bazen sevdiğin için sevdiğinden vazgeçersin.ama bu bir bitiş değil başlangıçtır.

0|0
    0|0
    • çok acı bi baslangıc

• inşallah çok istiyorum

• kısmetse olur neden olmasın

• Sana bu şarkıyı dinlemeni şiddetle tavsiye ediyorum .. link

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsun o zaman sevgi o kadar basit degil emek ister

0|0
    0|0
    • seviyorum hemde çok ondan bu kadar çaresizim. ama sonunda mutlaka bitecek olan bi ilişki bizimki bitmesi gereken bişey

• gerçekten seviosanız yakın olmanıza gerek yok ki asarsınız zaten

• Nedenine bagli neden imkansiz

0|0
    0|0
    • benden dolayı ımkansız hem uzagız hem yasantılarımız farklı ama engel oluşturan benım yanı kısaca

• Gözlerin gördükçe kalbin arar uzak biryere taşın yeni biriyle cık yeni bir hoby bul ws ws :)

0|0
    0|0
    • :) gozlerım bı sene daha gormek zorunda ama tavsıyelerıne uyucam sagol

• Vazgeçme.

0|0
    0|0
    • ama mecburum =(

• hayatına müdahele etmek mi ? evlenmek diyorum kızım.

• bende diyorum ki evlilik hakkında bişey konuşmadık çünkü ben bikaç sene daha okumak istiyorum mesleğimde yükselmek için kısacası bu yıl onun memleketınde gecirecegım son yıl beraber olcagımız son yılımız

Kızlar Ne Diyor 2

• bende vazgeçmem o vazgeçmediği sürece

0|0
    0|0
    • ama benım vazgecmem gerekıyo hanı derler ya ayrı dunyaların ınsanları aynen oyleyız ıste

• kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin derler ben olsam sonuna kdr mücadele ederim belki imkansızlıklar kalkck ortadann herşey düzelck ne belli illede vazgeçicksn tüm iletişimi bitirr

• vazgeçmek istemiyrm ama dediğim gibi imkansız sonumuz ayrı yollarımız ayrılcak bılıyroum onunla geçireceğim bi sene kaldı bi sene sonunda istemesemde ayrılacagım zate bu bi seneyi bol bol onun yanında gecırıp sonrasında bıtırme en dgrusu belkıde

• Hiçbir engel beni durduramaz.

0|0
    0|0
    • keşke dediğin gibi olsa... :(

• Karşıdakinin sevmeyişi daha büyük engel. Hatta imkansızlık.

• oyle ama bız bırbırımızı sevsekte kavusamayacagız onun ıcın vazgecmem gerekıyo bu sevdadan nası yaparım bılmıyorum

Yükleniyor...