Boks Torbasi yapmak icin ne kullanabilirim?

Eskiden sporda yapiyodum ama okullarin acilmasindan dolayi gidemiyorum birde futbol var yetisemiyorum ama birilerinide yumruklamam lazim evde bir tane olsun istiyorum torbayi nasil yapabilirim? -_-

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• terziden 3 kilo kesik parça kumaş al marangozdan da 5 kilo kalin talaş al nalburdan da 3 tane bez çuval alip iç içe geçir ve 2m de ip al çuvallari iç içe geçir biraz taşal biraz bez biraz talaş biraz bez doldur onu as bir yere devam sen vurdukca bez oturucak talaş aşşagi çökücek üstte boşluk oluşucak yeniden talaş ve bez takvisyesi yap devam kolay gelsin yanliz yumruk atma işi biraz farkli bir olay youtubeden falan izlersen faydasi olur sakatlama kendini k. gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kullandığın pedleri doldur içine olur. Ama padler kullanılmış olsun ki torbanın içi hafif vıcıklı olsun :) vurdukça ses gelsin

0|1
    0|0
    • Zeka fiskiriyor!

• Seni kullansam? İyi pataklarim -_-

• :) bak şimdi. Niye kızdın. Ben bir fikir söyledim sana. Teşekkür edicene bide neler diyoor. D

• Kum torbaları artık çok ucuz, gidip herhangi bir süpermarketin spor reyonundan 50-80 Tl arası bir fiyata bulabilirsin

0|0
    0|0
  • kumaş bul 500 civarı bir yere sıkıştır :D

0|0
    0|0
  • Bir adet orta boy eski sevgili veya sinir bozucu tip.

0|0
    0|0
  • Kum artı Kum Torbası

0|0
    0|0
  • asablirsen talaş en kolayı ama agır olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...