Kızlar çıkma teklifini nasıl almaktan hoşlanırlar?

Üniversite ortamını düşünün... kantinde veya bahçede.

Başbaşa konuşurken mi?

Herkesin duyacağı şekilde mi?

Ya da köşe başında karşılaşıp aniden öpülmeyi ve öpüştükten sonra 5-6 saniye göz göze bakarak sana aşığım denmesinden mi hoşlanırsınız? Kısacası nasıl çıkma teklifi beklersiniz, direk benimle çıkarmısın mı demeliyiz ne yapmalıyız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence beklemediği bi anda sürpriz olsun. örneğin bi kupanın dibinde sevgilim olur musun? yazar kahvesini/çayını vs. bitirince görür falan. etkilenmemesi imkansız. ve sıradan cümleler kullanma. "benimle çıkar mısın" asla kullanma. o ne öyle, anlamsız basit, çocukça kalıyo.

0|0
    0|0
  • 'Benimle çıkar mısın ? ' tarzı cümleler artık çoğu kızın hoşuna gitmez diye tahmin ediyorum. Bence baş başa olacağın bir yerde ona duygularını güzelce ifade edip sarılır ve ya elini tutarsın baktın kız çekilmiyor onunda gönlü vardır.

0|0
    0|0
    • En romantiği nasıl oluyor o işin?

• Yakışıklılık, fizik, karizma vs. var Allah vergisi. :) Ama dilim öyle iyi laf yapmıyor işte. :( Bu konularda tecrübem de yok. :[

• konuşmaya geç devamı gelir ya bence :D

• cikma teklifi mi kaldi? hangi devirde yasiyoruz lutfen ya. iki insan beraber vakit gecirirler. ikiside bu durumdan hoslaniyorsa ikiside duygularindan emin olduktan sonra acilirsin guzel bi sekilde. olay budur yani.

0|0
    0|0
    • 2012'de yaşıyoruz. Ben duygumdan eminim orada sıkıntı yok, sıkıntı kızın duygularını sorgulamakta. Onunda bana karşı birşeyler hissedip hissetmediğini bir şekilde sormam lazım ve bu soruya diğer bir tabirle çıkma teklifi de deniyor. Anlatabildim mi? Yoksa senin dediğin gibi hiçbir erkek kendi kendine gelin güvey olmak istemez.

• tamam :) hangi uni

• Belli değil, mesela yani. :)

• Bence kesinlikle benimle çıkar mısın gibi basit bir cümle kurma. Etkileyici bir kaç cümle düşün, başbaşa konuşurken ondan ne kadar etkilendiğini iltifat ederek dile getir. Sonrasın da düşündüğün etkileyici cümleyle teklif et. Yani en azından benim fikrim bu. :D

0|0
    0|0
    • İşte o etkileyici cümleyi soruyorum? (:

• Hiç bir zaman çıkma teklif etmek gibi bir sorunum olmayacağı için bu konuda pek tecrübeli olduğum söylenemez fakat birisi bana " Bana hayat olur musun?" gibi bir cümle kursa çıkmıycağım varsa da çıkarım yani. :D

• Anladım teşekkürler. =)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yıl 2012.Marduk gelecek.Hala çıkma teklifi?

Çıkma nedir? çözemedim.

Benimle çıkar mısın bağyan? demeyeli 90 yıl oldu.

1|0
    0|1
Yükleniyor...