Kapat

Eski sevgili ansızın karşına çıktı...

Bu soru erkeklere. Uzun veya kısa süresi farketmez bir süredir ayrı olduğunuz eski sevgilinizi yolda gördünüz, onun size hala seni seviyorum dercesine bakması size ne ifade eder? Veya o gözlerde artık kendinizi göremeseniz ve arkadaşlarıyla gülercesine yada sizi tahrik eden eski bir hareket yaptığını görseniz bu size nasıl hissettirir ve ikisi arasında bir kıyaslama yaparmısınız hangisi daha çok koyar, biliyorum uzun oldu ama son birşey daha :) yanınızda birdeyeni sevgiliniz varken görseniz ne hissedersiniz ve hangisini yapmalıyım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşımı görmüş gibi olurum

0|0
    0|0
    • yeni sevgilinle onunla yasadıgın seyleri yasayamıyorsun, eski sevgiline gel desen gelıcek ama o sımdı sana gülerek yanından geciyor hic mi koymaz 2 senelik cıktıgın kisi, bu kadar kolay mı

• sorunun amacı ne yapacagınızı ogrenmek degıldı o an icinde biraz olsun biseyler varsa canını ne yakar veya karsındakinin sana derin derin bakması mı yoksa gülüp gecmesi mi koyar

• olmuş bitmiş bi ilişkiden sonra fazla etkilenmem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Nasıl ayrıldığımıza göre hareket ederim.Kavga yada münakaşa yaşandıysa yüzüne bakmam fakat hoşgörü ile ayrılmışsak selam veririm hal hatır sorarım.

0|0
    0|0
    • birbirinizi cok istediginizi düsün aslında hersey güzel gidiyor ama ona zarar vermemek icin ayrılmıssın ve oda sesını cıkaramıyor. ayrılma nedeniniz bu olsa

• peki biraz olsun hala icinde biseyler varsa karsındakinin ne yapması senin canını yakar

• Bitmiş bitmiştir beni için ama dediğin gibi olduğunu düşünürsek.En çok yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş olması sıkıntı verir bana canımı acıtır

• kendini yırtsa hiç farketmez.geçer giderim.

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra birşey olmaz. Seviyorsam hala içim yanar ama olmaz.

0|0
    0|0
  • 10 dakika önce çıkdı msn de karşıma hala sokakda sogukda kalmış it gibi ağlıyorum zorla cam açdırayım son kez göreyim dedim ölüyorum şu an ölüyorum damarımdaki kan bile gözümden akıyor buraya girdim kafam dağılsın diye soruyu gördüm hala ağlıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlam bir tokat atarım.Sonra Allah belanı versin o kadar yanlış yaptım ki sen olsaydın olmazdı onlar derdim bunu çok istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...