Erkek arkadaşınız yolda sakız çiğnerse ne düşünürsünüz?

iyi akşamlar arkadaşlar erkek arkadaşınız yolda sakız çiğnerse naparsınz ne düşünrsunuz :@ snradan atmak şartıyla tabi.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• çiğne de ses çıkarma çok uyuyamıyoruz kardeşim gürültüden hehe ne olcak sakızdan at tabi sonra yenisini çiğnersin. yolda sakız da çiğnenir sigara da içilir yolda yeterki yolsa sakızı atarken birinin kafasına yapıştırma:)

0|0
    0|0
  • yolda birşey yyen içen çiğneyen insanlara antipatim var zıkkımlanın öyle yürüyün

1|4
    1|1
  • onu bılmemde yanımda kız sakız cıgnerse yuttrum

0|0
    0|0
    • erkek niye cigniyor o zaman oh ne güzel ya ne bu eşitsizlk .! ben erkegim yaparm sen kızsn yapamassn

• kendi adıma konuştum. yolda sakız çiğnemem . yanımda bi arkadasım çiğner se de uzaklaşırım ordan

• erkek arkadaşlarım da hanım arkadaşlarım da çiğniyor ben de çiğniyorum hatta canım çekti yemekten sonra atayım bi tane

0|0
    0|1
  • Ağzı kokuyodur öpüşme ihtimaline göz onunda bulunduruyordur ya da vitaminsizin tekidir

0|1
    1|0
  • Ben kızların çiğnemesine karşıyım birde erkek mi çiğniyor. Yuttururum .

0|0
    0|0
  • bi tane de bana ver derim :D

0|0
    0|1
  • ya nolacak çiğnesin :) ya bu arada o profilindeki sen misin sen değilsen kimliği hakkında bi bilgin var mı baya güzel bir kızmış harbiden çok hoşuma gitti :)

0|0
    0|0
    • offf ben neden başka bir resm koyayım arkadaşım ya git işine. sevglisi olana sünmek adet olmuş

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...