1.5 sene çıktınız ve kötü bir ayrılık yaşadınız diyelim. Sonrasında barıştınız, her şey eskisi gibi olur mu?

1.5 sene çıktınız ve kötü bir ayrılık yaşadınız diyelim, faceden ilşkisi yok yazdınız, fotoları sildiniz

sonrada barıştınız, herşey eskisi gibi olur mu?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ayrılıp barıştıktan sonra hiçbir zaman için her şey eskisi gibi olmaz.hep o ayrılık hatırlanır.iki tarafta da hep acaba mı diye düşünceler olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kötü ayrılık yaşamışsanız güven bunalımı yaşarsınız

faceden ilişkisi yok saydınız eğer karşıdaki sizin bunu kızgınlıkla yaptığınızı hissederse bir şey yok barışırsanız güven olması lazım güven yoksa veya karşılıklı sevgi sadakat yoksa bırakın ne haliniz varsa görün kendinize yeni bir arayışa girin

0|0
    0|1
  • ayrılığınız ne kadar sürdü? ben kendimden ornek veriyim.. ben eski sevgilimden ayrı yapamıodum o da oyle.. ayrılıoduk ayrıldığmız gün barışıoduk nese sonra askere gittim geldim onsuzluğa alışmıştım askerde o da oyle.. şimdi bi ayrıldık bak bir aydan fazla oldu.. demek istediğimi anlamışındır umarım.. yani insan bir kere onsuz yaşamaya alıştı mı ayrılmak kolaylaşır, barışmak da zorlaşır

0|0
    0|0
  • hayir artik hersey eskisi gibi olamaz. bir süre iyi gider ama ufak birseyde tekrar eskiye dönülür.

Bitmis bir iliski bitmistir

0|0
    0|1
  • Herşey sizin elinizde. Aklınızı fikrinizi beynini kullanırsanız herşey eskisinden de daha iyi olur. Ama aklını bu derece iyi kullanan bireylere ben henüz denk gelmedim beyb -_^

0|0
    0|1
  • Cık.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• araya birkez ayrılık girdimi birdaha eskisi gibi olunmuyor

0|0
    0|0
  • eğer iki tarafta isterse olur ama tek taraf eskisi gibi olmak ister diğer taraf istemezse olmaz

0|0
    0|0
  • ama faceten ilşki yok yazıldıysa üstüne birde resimler silindiyse daha o aşktan hayır gelmez.

0|0
    0|1
  • Eğer bunun size bir ders olduğunu artık birbirinize daha sıkı sarılacağınızı düşünürseniz, olur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...