Sevgiliniz için Tuttugunuz Takımı degiştirirmisiniz?

evet soru başlıkta
çok sevdigininz biri için takım degişikligi yaparmısınız

• ölürümde olmaz!!!
    56% (69)65% (67)60% (136)Oy Ver
  • takımım aşkıma kurban olsun takım neki :)
    29% (36)17% (17)23% (53)Oy Ver
  • farklı düşüncem var aşağıdadır..
    15% (19)18% (19)17% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
148|118

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 148

Erkekler Ne Diyor 117

• ölürümde olmaz!!!

0|1
    0|1
  • bu kadar fanatikken onu değiştiririm ama takımımı asla !

1|2
    0|0
  • Takım tutmadığım ve futbol sevmediğim için hiçbir sorun yok. Bir topun kaleye girmesinden haz alıp takip etmek eğlenmek farklı bunu can verecekmiş gibi hayati mesele haline getirmek farklı şeyler. daha önemli şeyler var. hiçbir takım eğer futbolcu değilseniz size gelecek vaadetmeyecek sizi kurtarmayacak. madem öyle hayatımdaki sırasını tabiki bilmelidir. Hayatımı paylaşacağım insan üst sıralarda yer almalı.

0|0
    0|0
  • Tabii ki de hayır BEŞİKTAŞ candır <3

0|1
    0|1
  • o da benimle ayni takimi tutmasi lazim

0|1
    0|0
  • Sevgilim için takım tutarım da bırakırım da değiştiririm de. Sonuçta takım tutmak bana bir şey vermiyor

0|0
    0|1
  • BJK liyim hacı... Ama hanımın da takımımı tutsun diye zorlamam yani ;) ama BJK li olursa tadından yenmez :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraydan büyük bir sevgili yok o yüzden asla

0|1
    0|0
  • ne kadar sevdiğime bakar.

0|1
    0|0
  • sevgilim için oturdugum masadaki sandalyenin yerini bile değişmem

kızlara yüz vermicen hacı :D

0|1
    1|0
  • Bizde takım tutmak , şerefsiz onur haysiyet demektir. Takımı sevinmek için tutmayız bizler. Şu güne kadar tuttuğum takım hiç yüzümü güldürmedi benim. Sevinmek için sevmedik biz takımı takım tutmak için değil, MEMLEKET meselesi olduğu için tuttuk. Takım değiştirme söz konusu olursa namusunu şerefini şehrini satmış olursun. Bu soru söz konusu bile olamaz.

0|0
    0|0
  • never ever
    asla değiştirmem BEŞİKTAŞ'ım uğruna ölürüm l*n ben :D
    20 yıldır Beşiktaşlıyım saçlarım beyazlayacak

0|0
    0|1
  • Ne alaka hacı

0|0
    0|1
  • imkansız.

0|0
    0|0
  • Değiştirilir. Takımı yıllardır tutuyorsunda cebine paramı veriyorlar hiç yoktan sevgilin için değiştir mutlu olsun eğer gerçekten seviyorsan onun mutluluğu o yıllara değer zaten

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum. Sevgilim için tutmaya da başlamam. Fanatik biriyle zaten sevgili olmam. Anca çok güzel olması lazım. :D

0|1
    0|0
  • Gerçekten seviyorsan takım önemli olmaz. O yüzden değiştirilmez. Değiştirilmesi dahi teklif edilemez.

0|1
    0|0
    • eyvalah kardeş peki takımın?

• Galatasaray. Kardeş kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben hatırlıyorum 2000 yılından önce Fenerin taraftar sayısı büyük ihtimalle çoktu. 2000 ve sonrası yıllarda Feneri bırakan takım tutmayan memleketinin takımını tutan ya da Galatasaray'a geçen bir çok kişi tanıdım. Yani 2000den sonra Galatasaray'lı sayısı ezici derecede arttı. Bunu söyleyen bir çok Fenerli arkadaşım var. O yüzden şimdilik Fenerlilerin çok olmasını bekleme. Bir insan bir takımı tutuyorsa ömrünün sonuna lçkadar tutmalı

• Yanlışlıkla göndere basmışım. Bir insan takımı ligdende düşse taraftar sayısıda düşse desteklemeli. Ben Fenerli olsam bu görüşüm yüzünden bırakmam ama Fener yönetimi insanı nefret ettiriyor.

• İnsanın bakış açısına göre değişir aslında , bence bir futbol takımı ya da her ne takımıysa hayatımız için pek de önemli değildir , fakat sevgili cidden önemlidir , dostundur , her zaman yanındadır. Neden futbol takımı gibi para ile dönen yerleri , sevgilime tercih edeyim ki?

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum futbolu

0|1
    0|0
  • Galatasaray tek aşk !!

0|1
    0|0
  • Evlenince avrat spora transfer olacam o ne derse o :))

0|0
    0|0
  • Biz haykırırken tribünde sevdamıza Beşiktaş! diye, siz manita koIIarında bağırdınız boş sevdaIara aşk diye…

Güzel bir pankarttı :)

0|0
    0|1
  • Sevgilim bana ben mi Galatasaray mı dese
    Kendine hiç şans tanımıyorsun derim açıkçası.

1|0
    0|0
  • Tam tersi direk onu GALATASARAYLI yaparım. :))

1|1
    0|0
  • MotoGP konusu hariç değiştiririm. Benim için futbol zerre önemli değil benim için önemli olmayan bi' konuda onun mutlu olması için hangi takımı isterse onu desteklerim.

0|0
    0|0
  • Asla olmaz o değiştirsin kız olan o fanatik kızmı olur seviyodur ama erkeğinin takımını tutcaksa tutar erkek onun takımı tutmaz

0|0
    0|0
  • Hayatta değiştermem allah korusun galatasarayımı kimse bende alamaz. He sevgilim için onun tuttuğu takıma destek veririm ama galatasaray maçı haricinde

0|1
    0|0
  • Neden değiştirteyim ya da değiştirmem mi istesin ki. Bu kadar sığ düşünen insan zaten beni yıpratır.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeyi tut demesin isterse amatör takımdan birini seçsin no problem

0|0
    0|0
  • Tuttuğum takım için sevgilimi değiştiririm ve zaten beni o da seviyorsa böyle bir şey istemez çok istiyorsa aynı takımı tutmamızı o takımını değiştirsin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87
Yükleniyor...