Her seferinde ücreti bayanın ödemesi ne derece doğru?

Erkekler bi toplaşın soruma fikirlerinize görüşleriinize ihtiyacım var

diyelimki birlikte olduğunuz ve sevdiğiniz bir bayan var.cinsellikte yaşıyorsunuz.ama her defasında birlikte olacakları rezidansın rezervasyonunu bayanın yapmasını ve ücretini bayanın ödemesi ne derece doğru.sorun maddiyat değil ama durum neden böyle?ve bundan sonra ne yapılması ve nasıl tepki verilmesi gerek.

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Devam et bu yolda, seni destekliyorum. Para mühim değil, nice nirvanalara 3<

1|0
    0|1
    • floydian :(

• imlakuralları mühüm değil mühim olan ruha iyi gelmek floydian:)

Erkekler Ne Diyor 19

• tek kelimeyle kullanılıyosun

1|0
    0|0
  • Bildiğin yoluyor ve buna karşı taraf izin veriyor.Oh mezarcılığın bu kadarı :)

1|0
    0|0
  • sen istiyorsun izlenimi kazanmışsın onun gözünde cinselliği. bence biraz ağırlığınnı koy ve de o rezervasyon yaptırsın onu bekle. maddiyat sıkıntısı varsa da söyler zaten sana

0|0
    0|0
  • sen onu istiyorsun ondan vazgeçemiyorsun oda senin gibi birisini bulmuş, ve hem paranı hemde seni yiyor,

0|0
    0|0
  • güzelim adam gercekte az para kazanıyordur veya hani evliyse belki evinin rızkını o işe vermek istemiyodur. Senin pozisyonun uygunsa sen ver ne farkeder. Sadece ikinizin zevki değilmi. haa ama seni düpedüz kullanıyordurda olabilir bunu anca sen anlarsın.

0|0
    0|0
  • İmkan dahilinde bunu size teklif bile etmemeli aslında ama sürekli bu şekilde oluyorsa vericeğiniz abartısız her tepki yerinde olabilir.

0|0
    0|0
    • incitmek istemiyorum bu nedenle tepki veremiyorum

• Durum gayet anormal ama siz tanıyorsunuz sonuçta sizce bu hareket art niyetli mi yoksa art niyet içermiyor mu ? Gerçi art niyet olmasa bile şöyle bir şey var bakarsın cüzdanında para yoksa çarşıdan tatlı almazsın gidip tatlıcı arkadaşına kendine tatlı vermesini söylemezsin. Arkadaşın ikram eder bir kaç kere ama orası ayrı, bilmem anlatabiliyor muyum :)

• çok iyianladım

• bir nevi jigololuk

0|0
    0|0
  • Senaryoda boşluklar var.

Eğer maddi gücü olmadığı için durum böyleyse ''sorun maddiyat değil'' cümlenin arkasında dur.

Durumu iyiyse ve ona rağmen durum buysa sıkıntı var..

0|0
    0|0
  • erkegin cok mutlu olmalı

0|0
    0|0
  • erkekliginden süphe edeim..

0|0
    0|0
  • evlimi bekarmı çok merak ettim?

0|0
    0|0
  • Paraynan dövmediğin sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • millet_ne_civirlar_dusuruyor.com

0|0
    0|0
  • Ev alırdınız la o paraya :((((88

0|0
    0|0
    • cob dalga geçme seni severim yorum yap ciddice lütfen

• teşekkürler

• Bence yanlış.. :)

0|0
    0|0
  • bulunmaz bi bayansın:)

0|0
    0|0
  • Onun supriz yapmasini bekle..

0|0
    0|0
    • aylardır böyle neyin sürprizi

• Rezidans tutma arama sorma birak o ilgilensin, seni ozlesin, o tutsun rzidans veya otel vs..

• erkek parasızdır belki veya kolayını bulmuşdur ...

0|0
    0|0
    • bi erkek olarak grurunuz incilmezmi

• Eğer o an param yoksa ve seninle aramız çok çok iyiyse incitmez ama daha yeni yeni birbirimize ısınıyorsak ve aramızda mesafe varsa senden faydalandıgı kesindi ..

Ama aranız iyise ve samimiyseniz sorun yok bişey olmaz...

bide hangi rezidans kiralıyosunuz adres veya telefonunu verebilirmisin lazım olursa...

• adamın ya parası yok ya da cimri başka ne anlama gelecek ki :D

Daha kötüsü gamsız.. Alışmış hayatta hiç bişeyi takmamaya.. Hem seni memnun edip üstüne bi de masraf mı yapacaktı? yani o öyle düşünüyor olabilir belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...