Kapat

Kondisyon bisikleti ile tam olarak ne olur?

Arkadaşlar kondisyon bisikleti aldım, bir süredir kullanıyorum. Tüm vücuda etki ediyor mu? Dikey bisiklet. Özellikle bel kasları için işe yarıyor mu? Mesleğimden dolayı hasta indirip kaldırıyoruz, vücut mekaniğini biliyorum ama yine de çok fazla etki etmiyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yediklerine dikkat et binmeden önce bebek asprnı nescafe iç ve en hafif modda 35 40 dk bin canavar gibi kilo veirirsin ben sadce bisiklet ve diyetle yuzde 6 yağ oranına düştüm

0|0
    0|0
    • Yediklerime dikkat ediyorum, üç beyazı tamamen kestim zaten. Başlayınca bir saati geçiyor çalışmam. Uzun süredir spor yapıyorum, diyet zaten yapıyorum ama yanlış spor yapıyor muşum onu öğrendim ve bunu aldım. Ama burdaki arkadaşlar böyle söyleyince korktum biraz.

• twist i çok denedim ama hiç yararını görmedim

• Tamam, çok teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• 6 senedir kullanıyorum çok işime yaradı

0|0
    0|0
    • Ne kadar kilo verdiniz veya hangi kaslarınız gelişti?

• 58 kilodum 48 kilo da sabitim şu an sürekli yememe rağmen

• Teşekkürler :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• bacak çalıştırır

0|0
    0|0
  • Fazla kas yapamazsın. Bacakları çalıştırır ve bel kısmını. Hasta indirip kaldırıyosan kolda gerekli. Güç lazım kondisyon değil :)

0|0
    0|0
    • Yanında dambıl da var onu da yapıyorum. Peki kilo verebilir miyim?

• Kilo vermek için en iyi yöntem koşudur. Keşke kondisyon bisikleti almak yerine koşu bandı alsaydın.. Koşu tüm kasları çalıştırır. Zayıflatır.. Ama kondisyon bisikleti bilmiyorum yani benim hoşuma gitmiyo. Sadece spor yeterli değil yediklerinede dikkat edersen zayıflarsın

• Yediklerime dikkat ediyorum. Kondisyon bisikleti almamın nedeni; elma tipi vücuda sahibim, bu tipte olanlar koşarak çok fazla kilo veremezler, kondisyon bisikleti gibi aletlerle çalışmaları lazım dendi bana. Onun için de kondisyon bisikleti aldım.

• bir cacık olmaz

0|0
    0|0
    • Nereden biliyorsun?

• Yaptım baldirlar sacma bir sekilde gelisiyor ter atarsin bir nevi kardiyo

Yükleniyor...