Facebook'ta bir sayfada çiftler öpüşürken fotoğraflarını koymuş. Siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

az önce facebookta bir sayfada dikkatimi çekti tam 695 tane çift öpüşürken sarılırken uyurken falan fotoğrafını koymuş üzüldüm açıkçası abi yapıyosun öpüyosun ne özelini paylaşıyosun ben kınadım şahsen siz ne düşünüyosunuz bu konuda yapar mısınız böyle birşey yoksa yapmaz mısınız ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sarilirken vb var fotograflarim bol bol da onlarin tumu arkadaslarim ya da dans partnerlerim. sevgililerimle olan ozellerimi hic paylasmadim sosyal aglarda.

1|0
    1|0
  • ben özelimi kimseyle paylaşmam

0|0
    0|0
  • bunun ne önemi var paylaşır paylaşmaz?

1|0
    0|0
  • Arkadaş bana özel mektubu ben ortalıkda bagırarak okuma bu ne böyle millet kucak kucaga öpüşmeyi gec yatak fotolarını bırakacaklar nerdeyse edep yahu!

0|0
    0|0
  • size ne ki istemeyen bakmaz

0|0
    1|1
  • kendin diyorsun özel diye insanların özel hayatına neden karışıyorsun..

1|0
    1|0
    • e ortaya atmasın bende bakmıyım zaten özel olarak açmadım rast geldi bakıyım dedim sadece .

• tamamda burda sorun bakman değil o özel hayatını paylaşaarak yaşamayı TERCİH ETMİŞ "ortaya atmak" tabiri saçma, insanların tercihleri seçimleri vardır başka biri bunu kınayamaz yada bunu eleştiremez özel hayatına müdahale etmek saçma..

Kızlar Ne Diyor 6

• ben zaten face.i çok saçma buluyorum ordaki insanların sevgilisiyle çekilmiş özel fotoğraflarını zaten hiç anlamıyorum böyle bir aşk olamaz yani aşık olan biri özelini kimseyle paylaşmaz onu yaşayan bilir başkasının bilmesine gerek yok ne kadar saçma bir şey sadece insanlara bak biz mutluyuz diye show yapıp kendilerini düşürmekten başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Kınamam ama öpüşürken falan fotoğraf koymam asla. Sarılmakta abartılacak bir şey yok bence amaç poz vermek yani.

0|0
    0|0
  • sarılırken falan normalde öpüşürken falan hayır. bi de kendi profiline atarsın da sayfaya atma mantığını çözemedim. yapan yapıyor onların çoğununda ortalık alanda öpüşüp koklaşanlar olduğunu düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • yapmam sevgilimde yapmaz.herşey özel sarılırken bile koymam aramızdakileri niye başkaları bilsinki.sonra millet zaten laf yaymaya dedikodu yapmaya meraklı birsürü tarafa çekerler.heleki öpüşürken uyurken zaten utanırız.

0|0
    0|0
  • 695 uydurulmuş bir rakam mı bende oraya takıldım :)

0|1
    0|0
  • İgrenclıgınde bı sınırı olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...