Aldatılmayı kabullenebilir miydiniz?

10 yıllık bir ilişkiniz var ve erkek veya kız arkadaşınız gece kulubune gidiyor ve kulüpte olan başka bir arkadaşınız kız veya erkek arkadaşınızın başka biriyle sarmaş dolaş fotolarını size gönderiyor. bu fotoları sizde çıktığınıza gönderiyirsunuz ve olayı kabul ediyor ve gerçekten böyle birşey yaşadım ama sadece okdrdı vb gbi bahaneler uyduruyor siz bu durumda ne yapardınız?

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• hemde 10 yıllık.. benim 3 aylık sevgilim beni aldattığında bile yıkılmıştım seni düşünmek istemiyorum .. olmayınca olmuyor diye bi laf var, eğer devam ederseniz aynı lafı sende kullanırsın. bence ihaneti affetmek büyüklük falan değil, ben yüzüne bile dönüp bakma derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 10 yıllık bir ilşkim olur ise,hayat arkadaşım ve çocuklarımın babası olur..diğer türlü zaten ,bu ilşkiyi sürdürenlerin 2 sinden de herşey beklenir..

0|1
    0|0
  • İnsanın icine otutrur bee devam ederseniz iliskinizi yıpratıırr birbirinize zarar verirsiniz sayggı kalmazz.10 yıll olmus nie evlenmediinizxz

0|1
    0|0
  • olayın bu şekilde vuku bulması benim hayatımda söz konusu değil.. o bar bu bar gezen adamla işim olmaz.. ama diyelim ki çok emek verdiğim bir ilişkiyse bitiririm, evlilikse kendi hatam varmı diye ölçerim, bakarım.. çünkü bazen insanlar birbirlerini boşluğa itebiliyorlar.. ben onu itmişsem ve seviyorsam kendimi de tedavi etmek şartıyla devam ederim evliliğe ama, ben sorumluluklarımı sevgimi katarak yaptığıma eminsem o adamdan nefret ederim elimde olmadan nefret etmeme gerek kalmadan medenice bitiririm..

2|0
    0|0
    • Aynen..gece kulübünde gezen adamdan hayır mı gelir.

• hiç valla ortam belli yani eğlence mekanı ötesi var mı? teşvik edici bütün unsurlarda mevcut ne beklenir ki başka.. zaten o ortamlara gidip aldatmayanlarda var sorun bence :D

• Gece kulübüne giden sevgilim olamaz zaten.

Öyle yere gidenden aldatılmayı beklemek gerekir.Eğer ki seviyorsam aldatılmayı da kabul edebilirim bir kereliğine.

1|0
    0|1
  • Kabullenemezdik.

0|0
    0|0
  • Kabullendigim gunlerim olmustu, akıllandım mı acaba ?

0|1
    0|0
  • DEFOL GÖZÜKME GÖZÜME ŞEREFSİZ! derim tokat atar arkadan tekmeyi vurur gönderirim :)))

0|1
    0|0
  • Bensiz ne işi var gece kulubünde gitcekse de hareketlerine dikkat etsin şahsen ben kıskanç bi insanım katlanamam

0|0
    0|0
    • sonuç olarak hepimiz il dışına vb çıkıyoruz veya arklarımızla gdyrz böyle bir durumda oluşmuş br tablo

• aldatılmayı kabullenen insan mı olur bir bayan şartlar gereği kabullenmek zorunda kalır sadece

0|0
    0|1
  • çokk acıı çok koyardı şahsen bna haketmediğimi düşünürdüm asla aldatılmayı hazm edemem bn. ama severek ayrılmak yerine böyle ayrılmayı terch ederdm. ondan nfret etmemi sağladığı içnde ona ayrıca bir teşekkür ederdim.

0|0
    0|0
  • bende kabullenmiştim de salaklık ettim diye düşünüyorum bazen

0|0
    0|0
    • ne gbi bir aldatılmaydıki kabullenebildin?

• başka bir kızla sarılırken arkadan fotoğrafını gördüm açıklamalar yaptı öyle değil böyle değil bende kabul ettim

• Hm anlıyorum senide... O zaman görüşmeyelim iyi günler derim :D

1|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok. bitir gitsin. bırı daha ıkıyıde yapar ucude. ben gvenemem boyle bi durumda büyük konsmıym ama . aldatldm ve asla onun ozurlerıne acıyıp donmedım.

0|0
    0|0
  • birşey diyemeyeceğim hayat bu neler getirceği belli olmaz ne desem yalan olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bahaneler uydurur,affettirmeye çalışırsa kabullenemem çıldırırım ,elimden bir kaza çıkar.Ama yaptım evet diyip arkasında durursa eyvallah der çeker giderim.Sıkıntıda çıkartmam.Karaktersizmiş,şimdi olmasa sonra olurmuş der kendi adıma sevinerek yoluma devam ederim

1|1
    0|0
  • kadın kadınlığına yapamadığı için kapıyı açar çık dışarı derdim

1|1
    0|0
  • Sarhoştur belki hoş karşılarım . Ruhu bakire olsun :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...