Hala hatırladıkça güldüğünüz şakalar var mı?

elbet birilerine şaka yapmışızdır. peki şiiz nasıl şakalar yapardınız arkadaşlarınıza hala hatırladıkça güldüğünüz şakalar var mı :)

anlatmaya ilk ben başlıyım :)

geçen sene ygs başvurularını yaptıktan 1 hafta sonra kantinde arkadaşlarla oturuyoruz. bii arkadaşımın telefonunu alıp kendi adımı ösym olarak değiştirdim. hemen ardından arkadaşıma su mesajı attım:

sayın xxx 2011-2012 ygs başvuru talebiniz kabul edilmemiştir.

arkadaşım mesajı okur okumaz fırlayıp soluğu mudur yardımcısının yanında aldı. o kadar korktu ki anlataam :d :d baya gülmstuuk :d :d

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fenasın.Banada yaptılar değişik bir şaka.Birgün değirmen gittik.Orda bir aile vardı.Ordaki kız beni görmüş ve hoşlanmış.Ve abisine söylemiş.Abiside bizim köylüleri bilirler.Bir arkadaşıma beni sormuş.O da geldi sağolsun.Ama o kızın abisi senin peşinde heryerde seni arıyor demesin mi?Bende hangi kız ne oldu dedim.Güzel bir yalan söyledi.İşin ilginç yanı abi herzman arabasında bir tüfek bulunudururmuş.Dedimki abisi kim diye.O sıra denk geldik.Elinde silah var birden hey sen teralmısın(gerçek ismi yazmaya gerek yok).Ben şaşkın bir vaziyette geldi.Arkadaşım ben kız kardeşimi kıramam senle konuşmak istediğini söyledi.Ogünde gitmişsiniz.Üzülüyordu.Heryerde seni aradım.İçim bir serinledi.Sonra dedimki ya tüfek.Onu bilmem neyi bozuk.Bayiye getirdim dedi.Sonra neler dedi hiç duymamışım doğrusu...

0|0
    0|0
    • byle tesadfler dizilerde olur dye biliyodm :D

• Ya oluyormuş böyle şeyler.Bu nedenle şaka yapanlardan bir az uzak kalmak bünyeye iyi geliyor.Hele tüfeği gördüğümde yüzümün halini çekselerdi.Arkadaşım birde sırıtıyordu.Allahım dedim kendi kendime elimde kalacak bu :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bir arkadasımıza yaptık sayısal lotoda bir önceki cıkan numaraları oynadık sonra kolonu verdik ona benim işim var baksana dedim cıkan varmı diye arkadas baktı tarihini anlamadı zaten bakmasıyla allah diye bagırması bir oldu zengin olduk olduk diye bulundugumuz katı inletti sonra saka diyince gercegi anlatınca cok kötü oldu :-)

0|1
    0|0
  • Uçan maymunnnn :D

1|1
    0|0
  • Evet güldüğüm şeyler var, ama şaka değil daha çok kırılan potlar... :-)

0|0
    0|0
  • Ne vicdansız biriymişsin sen böyle harbi korkulur senden :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geçenlerde kardeşimin arkadaşları geldi bize. çocugun biri epey uykusuzmuş sızdı kaldı yavrum öbürleri de fırsattan istifade çocugun alnına mal yazdılar. engel olmaya calıştım ama yapamadım. sonra da cocuk uyanınca yüzüne ne kadar cok uyudun la mal öküz gibi horladın mal cart curt mal asagı mal yukarı laflar saydırdılar :D birde yetmezmiş gibi çocugu öyle dısarı cıkardılar sonra ne oldu bilmiyorum. o gün gülmekten karnıma agrılar girmişti..

0|0
    0|0
Yükleniyor...