Arsenal-Galatasaray maçı ne olur sizce tahminleri alalım?

sizce çarşamba günü oynanacak olan şampiyonlar ligi maçının sonucu ne olur?

• arsenal yener (ms:1)
    11% (1)49% (22)43% (23)Oy Ver
  • galatasaray yener (ms:2)
    56% (5)27% (12)31% (17)Oy Ver
  • berabere biter (ms:0)
    11% (1)9% (4)9% (5)Oy Ver
  • alt
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
    11% (1)2% (1)4% (2)Oy Ver
  • 7+
    0% (0)11% (5)9% (5)Oy Ver
  • galatasaray uefa'da daha iyi yapar
    11% (1)2% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|42

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 41

• Gs bu futbolla gruptan 3 puan ötesine gidemez yorumum yanlı değil gerçekler bunlar Türk futbolun hali...

0|1
    0|0
  • Keşke galatasaray yense ama nerdee? Arsenal fark atmasa bari :( (A)

0|1
    0|0
  • Ankete göre kupon yapacak * :)

0|1
    0|0
  • fanatik bir galatasaraylı olarak ben şamp. ligine gitmeyi istemiyorum bizim türk takımları elbet bir yerlere kadar geliyor sonunda hüsrana uğruyoruz hakkımızı yiyorlar ya da kadro yapısı bizden daha cuk oturmuş bir takım geliyor karşımıza uefa'ya gidelim orası daha iyi en azından

0|0
    0|0
  • Arsenal 4 gs 0

1|1
    0|0
  • bir gs li olarak diyorumki bu prandelli lastik markası ve futbolun f sinden anlamayan aysal zihniyeti oldugu sürece gs den bırakın avrupayı ligde bile başarı beklemeyin. arsenal fark atmasın makul skorda yensin bence o da başarıdır.. eski gs yok sahada eski olsa asla bu lafları etmezdim.

0|0
    0|0
  • Cehenneme giripte yanmadan çıkmak olurmu. GALATASARAY öper.

0|1
    1|0
  • Umarim ülke puanina katkida bulunur Galatasaray yoksa ileride avrupa platformu hayal olur ligimiz siradanlasir yabancı topcu ülkemize ne kadarda vermek cok para gelmez ;)

0|0
    0|0
    • Aynen bu da guzel bir dusunce tesekkurler

• İste bizimkilrrde o yurek yok ki

• Ne yazikki yok bu birazda kulüplerin basinda bulunan baskanlarin yöneticilerin yaptigi anlamsiz şiddet içeren sözlerden de kaynaklaniyor taraftari kazanmak için yapilan aciklamalarla irtami veriyorlar ve bu yuzdendirki herkes her platformda kendi takimi basarili olsun istiyor başkan ve yöneticilerin sadece takimina bakmalari lazim siddet içeren aciklamalardan kacinmalari lazim

• Arsenal 6-0 yener.

1|0
    0|0
  • galatasarayliim ama bu sene daha guzel bir futbol daha ortaya koyamadi takim. oturmadi bence guzel temennilerde bulunurken gozden gecirmek lazim bu durumu. teknik direktor yeni demek takim yeni demektir malesef pek umudum yok keske sasirsam...

0|1
    0|0
  • +7 oyna ya da h3-h4 arsenal.

0|1
    0|0
  • Gs avrupada başka olsada realite arsenal handikap yapar gibi kardeşim keselerde gsliyim yenelim çok isterim ama...

0|0
    0|0
  • beraberlik iyidir ya. drogba olsa kesin koyarız derdim de şu an cidden zor maç. hoca pandev'i ilk 11 başlatır umarım.

0|0
    0|0
  • Gerçekçi olmak lazım arsenal gömer

0|2
    0|0
  • Arsenal tarihinde Hiç Galatasarayı yenemedi.

0|0
    1|0
  • dostum cimbomluyum ama objektif olalım yani bu kadroyla olmaz, anderlecht zorladı bizi arsenal affetmez, yine söylüyorum burak, olcan, yasin, prandelli, ünal aysalla olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • İngilterede olduğu için arsenal affetmez

0|0
    0|0
  • 1-0 ya da 2-0 gol atamayız bu kadroyla

0|0
    0|0
    • vallaa kadroya bakılırsa özellikle BURAK gibi bir oyuncu varsa kesin kaybederiz.

• Sadece burak değil burak penaltı mı kaçırdı boş kaleye mi kaçırdı tek sorunu ofsayt. Sanki tüm takım oynuyoda hedefi burak olarak belirlemek yanlış

• abiii gerçekten olmuyo yaa

• Arsenal handikap yapar kardeşim

1|1
    0|1
  • Arsenal gs ye TECAVUZ eder

1|0
    0|1
  • Gönül GS, mantık Arsenal diyor...

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak GS'ın son durumu üzücü. galatasaray son iki yıldır ligde vasat hele ki bu sene hayal kırıklığı ama geçen sene juventusa koyduğu gibi bu senede arsenale koysun

0|0
    1|0
  • balıkesire 2-0 yenilen gs arsenali biraz zor yener hacılar.

1|0
    0|1
  • Galatasaray ruhunu koyarsa sahaya kazanır.

0|0
    1|0
  • arsenal.2-1

1|0
    0|1
  • 4 atarız :D

0|0
    0|0
  • Temizinden ayarı yeriz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Gönül isterki GS kazansın ama bu oynadığı oyunla çok zor gözüküyor tahminim 4-1

0|0
    0|0
  • Göztepe koyar geçer affetmez :)

0|0
    0|0
  • Arsenal-3
    Galatasaray-1

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...