Bayanlardaki bu oje merakı. Erkekler bu konuda ne düşünüyorlar?

Erkekler bu konu hakkında ne düşünüyorlar ojeli tırnaklar o bayanın bakımlı oldugunu mu gösterir? Bayanlar da cevap verebilirler..

Ben şahsen renksiz ojelerden yanayım siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Renkli objeler daha çekici duruyor, ayrıca ojeli ayaklar daha bakımlı görünüyor. Eşimin şahsen oje sürmesini ayaklarının bakımlı olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • elleri ve ayakları güzel olsun da renksizde olur french de olur doğal tırnaklarda olur hersey kabulumüz

0|0
    0|0
  • çok abartılı renk olmadıkça hoş duruyor

0|0
    0|0
  • açıkçası oje çok uçuk olmadıkça güzel duruyor

0|0
    0|0
  • dogduklarinda ojeli dogsalar anlarım yada makyajli doğal olmaktan neden bu kadar nefret ederler anlamış değilim

0|0
    0|0
    • bende bir anlam veremyorum

• insanlara nefes alacak alan bırakmadılar yaa. yaşanılmaz orada. Nasıl dayanıyorlar anlamam

• 6 yildir bende anlamadim.iş olanagi olsa memleketimde buraya gelmem.

• 3 kız kardeşim var 100 tane ojeleri var tekini kullansınlar gözlerine sokarım hiç acımam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ojeli ve düzgün manikurlu kadın bakımlıdır

1|0
    0|0
  • Her türlü her renk ojem var. Hiç bıkmadan sıkılmadan her gün oje değiştirebilirim kendimi çok iyi hissettiriyor. :) Tabi uzun ve düzgün tırnaklarla kullanırım ojeyi. Kısa kestiğimde gözüme ojeli tırnaklar hiç güzel gelmiyor. :D

1|0
    0|0
  • ben güzel buluyorum 96 ojem var ve takıntım var. sararmaması ve yıpranmaması için sürekli kullanmıyorum ama

0|0
    0|0
  • kıyafetlerimle uyumlu oje kullanırım, severim de. ama genelde rakı beyazını kullanıyorum :) çok güzel o.

0|0
    0|0
  • ojeli tırnaklar cok pis kanımca...

0|1
    1|0
    • ben pis oldugunu dşünmüyorum sadece sevmiyorum

• ojeyi kazıtıp geldiklerinde incelmiş sararmış tırnaklar cokiticii..tabi bunu bagımlılık haline getirenlere lafım

• Belirgin renkleri seviyorum.Sevmek icin neden aramıyorum.

0|0
    0|0
  • çok severim 60a yakın ojem vardır ojesiz çıkmam abii :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...