Cam bardak imalatı yapan firma bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar

Elimde örneği bulunan cam bardağın imalatını yaptırmak istiyorum. Çok araştırdım bir türlü sonuca varamadım. Paşabahçe gibi büyük firmalar hariç bildiğiniz hangi işletmelerle görüşebilirim? 2000 TL bütçem var. Bu bütçeye kalıp dahil ne kadar ürün imalatı yapılabilir? Ürünün boyutu çay bardağı kadar.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş 1.5 sene şişecamda çalıştım ( paşabahçe şişecamın sadece 1 şirketidir )

üzülerek söylüyorum ki bu bütçelerle bardak yaptırman imkansız. bir bardağın sadece kalıbı 6000 dolara yapılıyordu ben orda çalışırken. ayrıcada bardağı en az 2 milyon adet olmadan üretmezler.

diğer ufak şirketleri bilmiyorum sanıyorum onlarda yapmazlar ama istersen şansını dene. ismini tam hatırlamıyorum ama denizlide bir cam fabrikası vardı bir aralar...

0|1
    0|0
    • Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Bildiğin küçük işletmeler var mı?

• "Cam bardak üretimi yapan firmalar" diye arıyorum ama bulamıyorum. Yinede teşekkürler.

• link

belki işine yarayabilir..

Kızlar Ne Diyor 4

• anadolu cam

0|1
    0|0
    • Bu şirkete bakmıştım. Paşabahçe ile ortak çalışıyor ve şişe üretimi yapıyor.

• Peki. Teşekkürler. İletişime geçtim.

• rica ederim

• o bütçeyle bu işler nasıl olacaksa.bence ancak kalıbını yaparlar.

0|0
    0|0
    • Kalıpta yeterli. Ben ortak bulurum ama nerede yaptıracağım?

• "Cam bardak üretimi yapan firmalar" diye arıyorum ama bulamıyorum.

• cam kavanoz ve şişe imalatı yaz

• amaç?

0|0
    0|0
    • Maliyet düşürme ve ticaret.

• neden böyle bir şey yapıyorsun ki çok merak ettim

0|0
    0|0
    • Yurtdışında yeni çıkan bir ürünün Türkiye'de patentini aldım. Çünkü Türkiye'de bu bardaktan isteyen bir çok işletme var. Bardak yurtdışından Türkiye'ye gelene kadar fiyatı artıyor. Dolayısıyla işletmelerde almak istemiyor. Bu yüzden üretimi Türkiye'de yaptırıp maliyeti düşürmek istiyorum.

• güzel fikir kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 4

• Büyük cam firmaları ile görüşmenden bir sonuç çıkacağını sanmam..

illa bardakmı bilmem ama cam ürünleri yapan çok ufak atolyeden büyük firmalar var..

Bence züccaciye veya cam ürünlerini fazla olan bir yere gidip markalara bakabilirsin.

0|1
    0|0
  • bu paraya kalıbını zor yaparlar. amacın ticari bir şey yapmaksa zor. değilse cam sanatçıları var belki onlar yaparlar

0|0
    0|0
  • ben profesyonel bir eski cam ustasıyım genelde kucuk atolyelerde çalıştim ve kendim işletmecilik yaptım irili ufaklı İstanbul'da tanıdığım firmalar var telefondan iletişime geçersek size yardımcı olurum 30 40 senelik cam ustasıyım telefonla irtibata geçerse çok sevinirimşuanda kırklareli vizede yaşamaktayım meslekle alakalı bilgi becerim çok

Tel:05326723236

0|0
    0|0
  • biraz IQ lütfen ya. 2000 tl ile imalat yapıcam diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...