Yakında 5 ay olacak ayrılalı ben hala onu seviyorum onunla karşılaşmaktan da korkuyorum :((

Tanırsınız beni 5 aydır derdimi dinliyorsunuz burda peki ne oluyor diceksiniz paylaşıp biraz kendimi sakinleştiriyorum..Ve onu o kadar özledim ki dilim varmıyor bazen anlatmaya susuyorum hani seni bıraktı gitti diyeceksiniz ya ben onun farklı olduğuna inanmıştım saf temiz bir kızdı meğer hiçbir kız öyle değilmiş bunu onunla beraberinde dostlarımda gittiğinde anladım dün sahnedeydim müzik yapıyorum aklımdan bir dakka cıkmadı unutamadım keşke ayrılmasaydık smdi burda bni görseydi dedim sacınıda koyu yapmış boyatmış güzelim saçlarını cok üzüldüm biliyormsnuz o saçlarının her tanesini tutup koklardım smdi o kimbilir ne yapıyor hangi şerefsiz için güzelim saçını değiştirdi :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• aynen böyle devam et az kaldı sende feci halde değişcen bir süre sonra

0|0
    0|0
    • Ben değişmem bi daha mesaj atmadı o gnden snra :(

• okullar açılsın sende başka kızlarla çıkmaya başlıcan sırf onu unutmak için sonra kendine yabancı olcan falan neyse ne desem anlamıyorsun sen yaşa gör

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu kadar düşünmen bir süre sonra senide zalim yapacak arkadasım unutmaya çalışmak yerine sen hatırlamaya çalışıyorsun. bir işle meşgul et kendini. " Müzik yapıyorum ya " olmaz müzik hatırlatır sana. O artık başkasının başka bir insanla birlikteyse demek ki oda ona benziyor senin öyle biriyle işin ne. Kalbine biraz söz geçirmen gerekiyor arkadasım. Kalbini salıp ortaya her çapulcuyu sevmesin. Kolay sevme zor sev ama senin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...